پیانیچ به یوونتوس چراغ سبز نشان داد

هافبک بوسنیایی تیم فوتبال رم خبر پیوستن احتمالی‌اش به بانوی‌پیر را رد نکرد تا مشخص شود که برای پیوستن به رقیب اصلی تیمش در سری A چندان هم مشکل ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرالم پیانیچ با اعتراف به اینکه آماده شنیدن پیشنهاد باشگاه یوونتوس است، احتمال پیوستنش به بانوی پیر در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی را قوت بخشید.

مدتی است که رسانه‌های ایتالیایی اخباری مبنی بر تمایل شدید باشگاه یوونتوس به خرید هافبک بوسنیایی رم منتشر کرده‌اند و با اینکه ماسیملیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر این خبر را تکذیب کرده است، گمانه‌زنی‌ها درباره درباره جابه‌جایی پیانیچ میان قهرمان ایتالیا و تیم سوم سری A ادامه دارد.

پیانیچ درباره تمایل باشگاه یوونتوس به جذب وی گفت: من هنوز دو سال دیگر با رم قرارداد دارم، اما اگر پیشنهاد رسمی به من شود، به آن فکر می‌کنم.

برخی گزارش‌ها در رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن هستند که یوونتوس برای جذب پیانیچ حاضر است حتی تمام مبلغ غرامت فسخ قرارداد او با رم را که 38 میلیون یوروست، بپردازد.

گفته می‌شود که تیم‌های بارسلونا، بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن هم خواهان جذب پیانیچ هستند، اما هیچ یک از آنها به اندازه یوونتوس حاضر به پرداخت تمام غرامت فسخ قرارداد او نیستند. البته رمی‌ها ترجیح می‌دهند که هافبک 25 ساله خود را به یک مشتری خارجی بفروشند تا اینکه او را در اختیار رقیب مستقیم‌شان در رقابت‌های داخلی قرار دهند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها