کرمی: با یک جلسه تمرین به مصاف استقلال رفتیم/ آن پنالتی باعث سقوط راه‌آهن شد

سرمربی تیم ملی دانشجویان می گوید تیمش با یک جلسه تمرین به مصاف استقلال رفته است.

فرشاد کرمی سرمربی تیم ملی دانشجویان فوتبال ایران بعد از تساوی چهار بر چهار تیمش برابر استقلال گفت: استقلال تیم بسیار خوبی است که امروز هم خیلی خوب کار کرد. ما پیرو سیاست های وزارت علوم کار را آغاز کرده ایم. امروز خوب بودیم و دیدیم بازی چهار بر چهار شد. ما برای رقابت‌های کره جنوبی خود را آماده می‌کنیم و تلاش داریم تا بازیکنان بیشتری برای تیم ملی پیدا کنیم. باید از اسم ایران در رقابت‌های پیش روی دفاع کنیم. امیدوارم همه کمک کنند تا بتوانیم موفق شویم.

وی درپاسخ به این سوال که تیمش با چند جلسه تمرین به این مصاف گام گذاشت، گفت: ما تا الان یک جلسه تمرین کرده‌ایم و به این بازی گام گذاشتیم. امروز اوسانی چهار گل زد و امثال او در دانشگاه ها هستند. این نسل تحصیلکرده هستند و خواهشم این است که مسئولان این بازیکنان را بیشتر ببینند. ما سال گذشته دو بار ذوب آهن را بردیم ولی هیچوقت توجهی به ما نشده است. تنها قشری که به ما توجه کرده رسانه ها بوده اند و امیدواریم که این توجهات بیشتر شود.

سرمربی تیم ملی دانشجویان درپاسخ به سوالی درباره اعتراضاتش به داوری بیان کرد: بازی دوستانه بود و نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم. آن پنالتی، پنالتی نبود که به ضرر ما اعلام شد. قطعا در فینال جام حذفی داور چنین پنالتی‌ای را اعلام نمی‌کند و من می‌خواستم شرایط مشابه فینال حذفی باشد.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا هنوز از داوری دیدار تیمش برابر پرسپولیس انتقاد دارد، گفت: بله اگر آن پنالتی به سود پرسپولیس اعلام نمی شد ما الان در لیگ برتر بودیم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا سال بعد در راه آهن است، گفت:من چند پیشنهاد از لیگ یک دارم و باید روی آنها فکر کنم. قطعا اگر به جایی بروم، به گونه‌ای انتخاب می‌کنم که تیم را خودم ببندم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها