سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: در مسابقه با ژاپن از تمام قدرت خود استفاده نکردیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، استفان آنتیگا بعد از پیروزی شاگردانش برابر ژاپن میزبان رقابت های انتخابی المپیک در نشست خبری گفت: از نتیجه این دیدار بسیار خوشحالم. امشب این فرصت را داشتیم که زمان کمتری را در زمین سپری کنیم و بازی در سه ست پایان یابد.
وی تصریح کرد: یاناگیدا و یوکی در تیم ژاپن عملکرد قابل قبولی داشتند. سرویس هایمان بسیار خوب بود اما فکر نمی کنم این تمام قدرت تیم لهستان باشد. با تمرکزی که داشتیم پیروز شدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن نیز گفت: ما امتیازات خوبی به دست آوردیم اما در جابجایی هایمان دچار مشکلاتی بودیم. تیم لهستان از نظر سطح والیبال رنک بالاتری دارد و می دانستیم که کار آسانی در پیش نخواهیم داشت.
ماساشی نامبو با بیان اینکه باید از همه جهات خوب باشیم تا بتوانیم با آنها رقابت کنیم، گفت: حملات سرعتی و دفاع لهستان عامل شکست ژاپن بود. در لحظاتی از بازی، هم پای آنها بودیم و قدرت خود را نشان دادیم.
وی تاکید کرد: سعی کردیم از توپ های سرعتی استفاده کنیم اما دفاع لهستان ما را متوقف کرد. اکنون روی بازی های پیش رو تمرکز خواهیم کرد. باید پیش از آغاز بازی فردا دریافت هایمان را مرور کنیم.

میخال کوبیاک کاپیتان لهستان نیز در این نشست خبری گفت: بازی امروز لهستان برابر ژاپن بهترین بازیمان در این تورنمنت بود. از اینکه برابر ژاپن که تیم خطرناکی است به پیروزی رسیدیم خوشحالم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن نیز افزود: در ست اول عکس العمل های خوبی داشتیم اما سرویس های پرقدرت آنها دریافت های ما را دچار مشکل کرد و تمرکز کافی را نداشتیم.
شیمیزو تصریح کرد: در ست سوم در امتیازات نزدیک بودیم و تمرکز بهتری برای مهار سرویس هایشان به دست آوردیم. لهستان هم مانند چین قادر به دفاع با ارتفاع بالا است و در این حالت دور نگه داشتن توپ از دست مدافعین بسیار سخت می شود.
تیم ملی والیبال لهستان در آخرین دیدار روز سوم مسابقات انتخابی المپیک موفق به شکست سه بر صفر ژاپن میزبان این رقابت ها شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها