سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: برای پیروزی تا آخرین لحظه مسابقه تلاش کردیم و تسلیم نشدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، استفان آنتیگا پس از پیروزی ارزشمند سه بر دوی شاگردانش برابر فرانسه در نشست خبری، افزود: پیروزی زیبایی برای لهستان بود. فرانسه دو ست از ما جلو زد اما تسلیم نشدیم.
وی با بیان اینکه یکی از ویژگی های تیم تسلیم نشدن است، گفت: من خوش شانس هستم که بازیکنان ذخیره خوبی در اختیار دارم بطوریکه با ورود به زمین، توان تغییر بازی را دارند. به بازیکنان ذخیره خود تبریک می گویم.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه نیز گفت: با تمرکز بالا، حملات خوبی را در ابتدای کار نشان دادیم. لهستان داوید کونارسکی و فابیان دژیزگا را از ست سوم به زمین آورد و این دو روند بازی را تغییر دادند.
لورنت تیلی تصریح کرد: تمرکز تیم فرانسه از دست رفت و نتوانستیم دوباره متمرکز شویم. پنج دقیقه پایانی بسیار سرنوشت ساز بود. لهستان تیم بسیار قدرتمندی است و والیبال بسیار زیبایی را به نمایش می گذارد. در حال حاضر منتظر بازی های بعدی خود هستیم.

میخال کوبیاک کاپیتان لهستان نیز در این نشست خبری افزود: خوشحالم که پیروز شدیم. ست دوم را خیلی بد باختیم. بازیکنان ذخیره بعد از آن به زمین آمدند و در پیروزی ست سوم موثر واقع شدند. این پیروزی برای ما بسیار با اهمیت است. با این حساب تا بدین جای کار دو پیروزی را در اختیار داریم.

بنجامین تونیوتی کاپیتان فرانسه در پایان این نشست خبری گفت: دو ست اول بازی خوب بود. متاسفانه این بازی پایان تلخی را برای فرانسه رقم زد. لهستانی ها سرعت خود را تغییر دادند و ذهنیت خود را پاکسازی کرده و توانستند که ببرند. باید به فکر بازی های بعدی باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها