تیم ملی والیبال لهستان در نخستین مسابقه خود در رقابت های انتخابی المپیک به سختی کانادا را از پیش رو برداشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های لهستان و کانادا در سومین دیدار روز نخست مسابقات والیبال انتخابی المپیک در سالن متروپولیتن شهر توکیو به مصاف یکدیگر رفتند.
ملی پوشان کانادا در ست های دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 17 و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 21 و 15 بر 9 مغلوب لهستان شدند.
شاگردان استفان آنتیگا سرمربی لهستان در این دیدار به سختی کانادا را شکست دادند تا رقابت های انتخابی المپیک را با از دست دادن یک امتیاز آغاز کرده باشند.
کارشناسان والیبال معتقدند تیم ملی لهستان که در آخرین روز جام جهانی سال 2015 سهمیه المپیک را از دست داد، یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابت ها و کسب سهمیه المپیک است، اما عملکرد این تیم برابر کانادا نشان از آمادگی قبلی سفید و سرخ پوشان لهستانی نداشت.
در آخرین مسابقه روز نخست این رقابت ها و از ساعت 14 و 40 دقیقه به وقت ایران، تیم ملی ژاپن میزبان این رقابت ها به مصاف ونزوئلا می رود.
تیم ملی والیبال ایران که امروز در نخستین مسابقه خود سه بر صفر استرالیا را از پیش رو برداشت، ساعت 5 و 30 دقیقه فردا یکشنبه در دومین مسابقه خود به مصاف کانادا خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها