یوونتوس با شکست میلان فاتح کوپا ایتالیا شد

یوونتوس با شکست میلان در پایان 120 دقیقه موفق شد برای دومین سال متوالی دو جام داخلی را فتح کند.

فینال جام حذفی ایتالیا از ساعت 23:15 در ورزشگاه المپیک رم بین تیم های یوونتوس و میلان برگزار شد.

بازی با برتری همه جانبه میلان آغاز شد و این تیم در نیم ساعت نخست تیم برتر میدان بود اما نتوانست از فرصت هایش استفاده کند تا یوونتوس رفته رفته خودش را پیدا کند و بازی متعادل شود. یووه در دقایق پایانی این نیمه بازی بهتری از خودش ارائه کرد و چند فرصت گلزنی هم داشت اما در نهایت نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم بازی با سرعت بالایی آغاز شد و یوونتوس به بازی خوب خودش در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داد. میلان در ادامه توانست کنترل بازی را در دست بگیرد و در چند صحنه خطرناک ظاهر شد. بازی در ادامه متعادل دنبال شد و دو تیم نتوانستند از معدود موقعیت های خودشان استفاده کنند تا بازی در نود دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه نخست وقت اضافه با برتری نسبی تیم آلگری دنبال شد و بدون اینکه دو تیم صاحب موقعیت جدی شوند به پایان رسید. قفل دروازه ها سرانجام در ابتدای نیمه دوم وقت اضافه در دقیقه 110 توسط آلوارو ماروتا که تنها دو دقیقه از ورودش به زمین می گذشت شکسته شد. مهاجم اسپانیایی یووه توانست روی سانتر زیبای کوادرادو دروازه میلان را باز کند. یووه پس از این گل عقب نشست و میلان برای زدن گل تساوی جلو کشید. تلاش های میلان در دقایق پایانی بازی به نتیجه نرسید تا یوونتوس برای دومین سال متوالی دو جام داخلی ایتالیا را فتح کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها