بازی‌های دوستانه ملی / برتری انگلیس در شب تساوی هلند/ پیروزی پر گل چک مقابل مالت

سه‌شیر در شب تساوی لاله‌های نارنجی به برتری‌هایش در بازی‌های ملی ادامه دارد.

در مهم‌ترین بازی‌های دوستانه ملی فوتبال دنیا، تیم ملی انگلیس از سد استرالیا گذشت، جمهوری‌چک 6 بر صفر مالت ضعیف را خرد کرد و هلند و جمهوری‌ایرلند به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

تیم ملی انگلیس نیز در خانه‌اش 2 بریک استرالیا را شکست داد. راشفورد در دقیقه 3 اولین گل ملی خود را به ثمر رساند و کاپیتان وین رونی در دقیقه 55 اختلاف را دو برابر کرد. تنها گل استرالیا در دقیقه 75 توسط ناتان دایر، بازیکن حریف به ثمر رسید.

همچنین در دیداری دیگر هلند مقابل جمهوری ایرلند به تساوی یک بر یک دست یافت. تنها گل جمهوری ایرلند در دقیقه 30 توسط «شان لانگ» زده شد و هلند در دقیقه 85 توسط «لوک دی‌یونگ» بازی را به تساوی کشاند.

جمهوری‌چک نیز در یک بازی آسان 6 برصفر مالت را خرد کرد. پلاسیل در دقیقه 15، اسکودا در دقیقه 21، هوبنیک در دقیقه 40، لافاتا در دقیقه 74، نسید در دقیقه 81 و شیک در دقیقه 90 برای جمهوری‌چک گل زدند.

در سایر بازی‌ها، اسلواکی 3 بریک گرجستان را برد، توگو یک بر صفر از سد زامبیا گذشت، نیجریه با همین نتیجه مالی را شکست داد، مراکش 2 بر صفر کنگو را با شکست بدرقه کرد، کرواسی یک بر صفر مقابل مولداوی به برتری رسیدو ایرلند شمالی با 3 گل بلاروس را مغلوب کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها