تساوی پرگل استقلال مقابل دانشجویان و حضور صالح روی تپه‌ها

تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی به نتیجه تساوی مقابل تیم منتخب دانشجویان رضایت داد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:55 امروز (جمعه) در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی دانشجویان رفت که این دیدار در پایان به نتیجه تساوی 4 – 4 انجامید.

* گل‌های استقلال را هرایر مگویان (44)، علیرضا رمضانی (75)، آرش برهانی (80 – پنالتی) و فرشید اسماعیل (87 – پنالتی) به‌ثمر رساندند. گل‌های تیم دانشجویان هم در دقایق یک، 65 ، 73 و85 وارد دروازه آبی‌پوشان شد.

* هنگامی که داور در دقیقه 74 به سود استقلال ضربه پنالتی اعلام کرد، فرشاد کرمی مربی تیم دانشجویان و همچنین بازیکنان این تیم به تصمیم داور به‌شدت اعتراض کردند. کرمی که به داخل زمین رفته بود با عصبانیت گفت آقای داور کارت زشت بود. در بازی راه‌آهن مقابل پرسپولیس هم داور سر ما را برید و اینجا هم تکرار شد.

* فرزاد مجیدی که اعتراض کرمی را دید به او گفت: کارت زشت است. به‌جای بازیکنی که اخراج شده است می‌توانید یک بازیکن دیگری اضافه کنید.

* در این صحنه امین حاج‌محمدی با یکی از بازیکنان تیم ملی دانشجویان درگیر شد که مربی تیم دانشجویان از مدافع استقلال عذرخواهی کرد.

* امید ابراهیمی در این دیدار با پیراهن خسرو حیدری به میدان رفت.

* مجید صالح، مربی استقلال در نیمه دوم به روی تپه‌ها رفت تا به تنهایی از آنجا نظاره‌گر بازی باشد. مربی استقلال اعلام کرد که از آنجا بهتر بازی را می‌بیند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها