احمد مساجدی مربی تیم ملی ژاپن در ارتباط تلفنی با رادیو ورزش گفت: ایران جزو قدرت‌های اصلی آسیاست و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. من هم در خیلی از تمرینات بازیکنان خوب ایران را مثلا می‌زنم. در این مسابقات روی ایران حساب ویژه‌ای باز شده است.

وی درباره دیدارهای دوستانه ژاپن با آمریکا و اینکه آمریکا در چند بازی از نفرات ذخیره استفاده کرده به همین دلیل ژاپن توانسته این تیم را شکست دهد، عنوان کرد: در آمریکا 4 بازی انجام دادیم که یکی از این بازی‌ها با تیم ذخیره آمریکا بود. آمریکا در بازی آخر به خوبی ظاهر شد و ما 3 بر یک باختیم.

مربی تیم ملی ژاپن درباره اینکه تغییرات این تیم نسبت به جام جهانی گذشته چطور بوده، گفت: در پست سرعتی و دریافت‌کننده تغییراتی داشته‌ایم و در واقع 4-5 بازیکن جدید داریم. ما قرار است 2 بازی هم با تیم ملی فرانسه داشته باشیم و بعد هم وارد مسابقات کسب سهمیه می‌شویم. ما 100 درصد امیدوار هستیم که راهی المپیک شویم. تمام هدف ما این است جزو 4 تیم برتر قرار بگیریم.

مساجدی درباره اینکه شما به چه دلیل با فرانسه بازی می‌کنید، خاطرنشان کرد: ارتباط خوبی بین سرمربیان ژاپن و فرانسه وجود دارد. حتی قبل از اینکه بدانیم قرار است ایران با فرانسه بازی کند، ما در نظر داشتیم با فرانسه بازی کنیم. این بازی می‌تواند محک خوبی برای بازیکنان ما باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها