دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: خوشبختانه آمادگی خوبی برای شرکت در مسابقات داریم و خوب می دانیم که در این رقابت ها هیچ حریفی آسان نیست و باید مقابل همه حریفان با تمام توان تنها برای برد به میدان برویم.

مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در آستانه مسابقات انتخابی المپیک در گفتگو با خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، اظهار کرد: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی را در ژاپن تجربه کردیم. دو بازی تدارکاتی خیلی خوب داشتیم و نشان دادیم که به آمادگی لازم برای موفقیت در مسابقات انتخابی المپیک رسیدیم. همه بازیکنان روحیه و انگیزه بالایی دارند و امیدوار هستم که تلاش های شبانه روزی ما جواب دهد و موفق شویم.

وی افزود: شرایط روحی تیم خیلی خوب است و همین موضوع می تواند به پیروزی ما در بازی اول کمک کند. باید گام نخست را محکم برداریم و مقابل استرالیا پیروز شویم. در مسابقات انتخابی المپیک هیچ حریفی آسان نیست. همه برای کسب سهمیه به ژاپن آمده اند. فرانسه، لهستان، کانادا، استرالیا، چین و ژاپن همه با نهایت توان خود کار می کنند و ما هم نباید آنها را دست کم بگیریم.

میرزاجانپور در پایان گفت: امیدوارم مردم عزیز مثل همیشه از ما حمایت کنند و دعای خیرشان را از ما دریغ نکنند. ما همه تلاش خود را انجام می دهیم که دست پر برگردیم و مردم کشورمان را خوشحال کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها