سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: کیک تیم من آماده قرار گرفتن در فر است.

به گزارش جیبامز و به نقل از فارس، زین الدین زیدان در نشست خبری خود مطالبی را بازگو کرد که از دید خبرنگاران اروپایی، یک پیروزی رسانه‌ای محسوب می‌شد.

زیدان در آغاز سخنان خود ضمن اشاره به یک اصطلاح معروف اسپانیایی در باب آماده بودن برای نبرد و مبارزه گفت: تخم مرغ و شکر را اضافه کرده‌ایم و ماده اولیه خود را حسابی گرفته است، کیک ما آماده قرار گرفتن در فر است و کاملا آماده هستیم.

زیدان درباره آمادگی جسمانی کریستیانو رونالدو نیز گفت: او صد در صد آماده است و به بازی خواهد رسید، مادرید بدون رونالدو؟ هرگز.

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در ادامه با اشاره به حساسیت بالای فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: شاید هواداران رئال مادرید یا مدیرعامل از این نگاه من چندان لذت نبرند اما من نگاه خودم را دارم، برای من باختن با رعایت اخلاق بسیار با ارزش‌تر است تا پیروزی بدون اخلاق، باید به حریف احترام بگذاریم، این یک فینال مادریدی در قلب ایتالیا است، پس هر دو تیم مسئول هستند و باید مراقب آبروی کشور خود هم باشند، احترام متقابل برای من بسیار اهمیت دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها