اظهار نظر بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی بر کانادا

بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از پیروزی برابر کانادا به اظهار نظر درباره این بازی پرداختند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، میلاد عبادی‌پور پس از پیروزی برابر کانادا گفت: ما هدف بزرگی داریم و تنها به کسب سهمیه المپیک می اندیشیم. کانادا به نظر من یکی از بزرگترین تیم ها در جهان است.

او ادامه داد: ما بازی خیلی سختی داشتیم و این را از قبل می دانستیم اما اطلاعات زیادی از این تیم کانادا نداشتیم. خوشبختانه توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم و این بازی بزرگ را ببریم.

عبادی‌پور گفت: همه به ما کمک کردند و ایران تیم بزرگی است و هدف بزرگی هم داریم. ما نیامده‌ایم که فقط بازی کنیم، هدف ما المپیک است و فقط به کسب سهمیه المپیک فکر می کنیم.

دریافت کننده والیبال ایران خاطرنشان کرد: به نظرم همه تیم ها از ایران می‌ترسند و برابر ایران با ترس حاضر می‌شوند و الان ترس آن ها بیشتر شده است. همه تیم ها برابر ایران با صد در صد توان خود به میدان می آیند و خوشحالم که ما موفق شدیم بازی برابر کانادا را ببریم.

فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با اشاره به برد 3 بر 2 مقابل کانادا گفت: بازی سنگینی بود. کانادا تیم خوبی است و در این تورنمنت با آمادگی بیشتری نسبت به همیشه شرکت کرده است اما کادر فنی ایران روی ذهنیت بازیکنان کار کرده بودند. حساسیت این مسابقه موجب شد که دو ست اول را خوب شروع نکنیم و نکته مثبت هم این بود که به بازی برگشتیم و پیروز شدیم.

وی افزود: در تمام مسابقات همه بازیکنان ایران همدل هستند. مهم نیست که چه کسی بازی می کند و یا بیرون است مهم این است که تیم پیروز شده است. حساسیت این مسابقات خیلی بالاست. ما هم دوست داشتیم 3 بر صفر ببریم ولی خوسحالم که پیروز شدیم و تلاش می کنیم سهمیه را بگیریم. پشتوانه و دلگرمی ما مردم هستند و خوشحالم که آن ها را شاد کردیم.

عادل غلامی پس از پیروزی بر کانادا اظهار کرد: این برد را به همه به ویژه جامعه والیبال تبریک می گویم. قدری راه برایمان هموارتر شد اما هنوز کار سختی داریم. بازی خوبی انجام دادیم در حالی که دو ست عقب افتادیم. خداراشکر تیم ایران به شرایط روحی و روانی خوبی رسیده است. معمولاً خیلی سخت است که یک تیم بعد از دو ست باخته به بازی برگردد اما توانستیم که این بازی را ببریم و واقعا خوشحال هستیم. حالا باید به بازی ها پیش رو فکر کنیم.

مهدی مهدوی پاسور تیم ملی ایران پس از پیروزی بر کانادا گفت: نشان دادیم که به معنای واقعی تیم هستیم. کادر فنی از همه استفاده کرد و بازیکنان داخل و خارج از زمین همه سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: هر کس از بیرون زمین آمد، کمک کرد. نشان دادیم با کار گروهی می توانیم هر کاری را انجام دهیم. ما پیش از این هم بازی هایی را که دو ست باخته بودیم ،برده بودیم. اما در این مرحله و این سطح از مسابقات برگشت به بازی خیلی سخت بود. کادر فنی خیلی خوب حمایت و بازیکنان را داخل زمین هدایت کرد. از ست سوم سعید معروف توانست خیلی خوب بازیکنان را تغذیه کند و بازی را بردیم.

مهدوی تاکید کرد: در مجموع می توانم بگویم ما یک برگشت خوب به بازی داشتیم و پیروز شدیم.

شهرام محمودی پس از پیروزی بر کانادا اظهار کرد: خداراشکر می کنم که در این بازی سخت، بازیکنان سربلند بیرون آمدند. این پیروزی نشان از روحیه جنگندگی تیم داشت. ما تا لحظه آخر تسلیم نشدیم. می دانستیم کانادا خسته است و دیروز یک بازی پنج گیم داشته است.

محمودی ادامه داد: این تیم واقعاً قدرتمند است و در گیم اول واقع نباید می باختیم. خیلی خوب جنگیدیم ولی متاسفانه ست نخست را واگذار کردیم. رفته رفته اتحاد و انسجام تیمی را بدست آوردیم. امروز روزی بود که همه زحمت کشیدند و بازیکنان ذخیره و فیکس کمک کردند. خیلی خوشحالم که این بازی سخت و حیاتی را بردیم. به نظرم این مهمترین پیروزی ما در مسابقات بود که بدست آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها