نیوکاسل هم به جمع مشتریان مهاجم پرسپولیس پیوست؛
آقای گل در آشیانه کلاغ‌ها/ طارمی شاگرد بنیتس می‌شود؟!
آقای گل لیگ برتر تصمیم خود را برای جدایی از پرسپولیس گرفته است.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، همانطور که می‌دانید باشگاه مطرح نیوکاسل از لیگ برتر انگلیس سقوط کرد. با این وجود رافائل بنیتس که در اواسط نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به تیم نیوکاسل پیوسته بود، نتوانست تیم را از سقوط نجات دهد و با وجود ناکامی در ماموریت خود، قراردادی 3 ساله با این باشگاه منعقد کرد. جالب آنکه بلافاصله هم باشگاه نیوکاسل انگلیس بیانیه‌ای منتشر و از رافا حمایت کرد.

رافائل بنیتس پس از تمدید قرارداد خود گفت: نیوکاسل یک باشگاه بزرگ است و من می خواستم بخشی از آینده بزرگ این باشگاه باشم. لی چارلنی رییس باشگاه نیوکاسل نیز از عقد قرارداد جدید با این مربی اسپانیایی ابراز خوشحالی کرد.

اما چرا این مقدمه را نوشتیم؟
رافائل بنیتس سرمربی پیشین رئال مادرید ماموریت دارد، نیوکاسل را از لیگ قهرمانی انگلیس به لیگ برگرداند. این تیم در حال خرید است و یکی از این بازیکنان در نظر نیوکاسل مهدی طارمی است.

آقای گل لیگ برتر تصمیم خود را برای جدایی از پرسپولیس گرفته است. تیم دپورتیوو لگانس که از شانس خوبی برای صعود به لالیگا برخوردار است خواهان مهدی طارمی شده است. گفته می‌شود توافقی هم بین مدیر برنامه‌های مهدی طارمی و نمایندگان باشگاه اسپانیایی حاصل شده است اما همه‌چیز بستگی به صعود یا عدم صعود این  تیم به دسته بالاتر دارد.

البته قرار است مهدی طارمی اواخر خرداد ماه راهی اسپانیا شود تا تست پزشکی بدهد و قراردادش را با دپورتیوو لگانس به امضا برساند.

همانطور که اشاره کردیم کوچ طارمی به اسپانیا بستگی به صعود دپورتیوو لگانس دارد اما به‌نظر می‌رسد شرایط نیوکاسل فرق داشته باشد. نیوکاسل یک باشگاه معتبر انگلیسی است که سابقه طولانی دارد.

این باشگاه در سال 1892 تاسیس شده و در شهر نیوکاسل انگلیس قرار دارد.نیوکاسل لقب کلاغ را داشته و هواداران بسیاری در انگلیس دارد.طبیعی است بازی کردن در این تیم قدیمی و ریشه‌دار می‌تواند هر فوتبالیستی را وسوسه کند و سرمربی آن رافائل بنیتس هم باشد.

مربی اسپانیایی یکی از مطرح‌ترین مربیان دنیای فوتبال به‌شمار می‌رود که اعتبار بالایی دارد و اگر مهدی طارمی راهی نیوکاسل شود می‌تواند شاگرد رافا باشد.

به نظر هم می‌رسد بنیتس بتواند منجی این تیم قدیمی باشد و بتواند بار دیگر نیوکاسل را به لیگ برتر انگلیس برگرداند. البته باید منتظر ماند و دید آقای گل فوتبال ایران در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت؛ اسپانیا یا نیوکاسل انگلیس؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها