دستگیری دو تروریست‌ با تبعه ایرانی/ توضیح مدیر کل اطلاعات همدان درباره انحرافات مالی مدیران

مدیرکل اطلاعات استان همدان گفت: اداره‌کل اطلاعات استان در دو مرحله موفق شد دو تن از تروریست‌ها را که از اتباع ایرانی بودند شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.
دستگیری دو تروریست‌ در همدان به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،  ابطحی مدیرکل اطلاعات استان همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان در مسیر مرکز و استان‌های مرزی قرار دارد، گفت: اداره‌کل اطلاعات استان در دو مرحله در انتقال گروه‌های تروریستی به ویژه داعش از مرز به سمت تهران موفق شد دو تن از تروریست‌ها را که از اتباع ایرانی بودند را شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه استان همدان همجوار استان‌های مرزی است اما در سایه خدمت نیروهای امنیتی و عزیزان در اداره اطلاعات از بهترین امنیت برخورداریم.

از سپاه چندان فعالیت اقتصادی سراغ نداریم

ابطحی با تاکید بر اینکه در گذشته و هم‌اکنون اداره‌کل اطلاعات هیچ فعالیت اقتصادی نداشته و ندارد، اظهار کرد: از سپاه هم چندان فعالیت اقتصادی سراغ نداریم جز چند طرح در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی آن هم توسط بسیج، هیچ طرح اقتصادی اجرا نمی‌کند.

انحرافات مالی مدیران استان؟!

وی در خصوص انحرافات مالی مدیران استان نیز گفت: این مساله موضوع مهمی است و نباید بر اساس حدس و گمان، مواردی را مطرح کرد اما در صورت ارائه گزارشی در این خصوص اداره اطلاعات استان وارد کار می‌شود و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها