بازیکنان مدنظر برانکو مشخص شدند / لیست بازیکنان مدنظر برای فصل آینده افشا شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سرخپوشان پایتخت فعالترین تیم در بازار نقل انتقالات هستند و تا کنون علیرضا بیرانوند دروازه‌بان سابق نفت تهران را به خدمت گرفتند.

گفته می‌شود برانکو قبل از ترک ایران لیست خرید خود را به باشگاه پرسپولیس ارائه داده است و مسئولان پرسپولیس هم تکاپویشان رابرای جذب بازیکنان مدنظر برانکو آغاز کردند.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان مدنظر برانکو بود که باشگاه پرسپولیس توانست این گلر ملی پوش را جذب کند.

گفته می‌شود کاوه رضایی مهاجم ذوب آهن،مهدی ترابی مهاجم سایپا،وریا غفوری مدافع راست سپاهان،سعید آقایی هافبک تراکتور سازی،علیرضا نقی زاده هافبک جوان سیاه جامگان،وحید امیری بازیکن نفت تهران،علی محمدی هافبک تیم صبای قم،رضا قوچان‌نژاد و یک مدافع وسط خارجی بازیکنان مدنظر برانکو برای فصل آینده هستند.

نکته قابل توجه این است که وریا غفوری مدافع راست سپاهان که در لیست سرخ پوشان قرار دارد مد‌نظر آبی‌پوشان پایتخت هم است واستقلالی‌ها مذاکراتی با وی داشتند.

حسین ماهینی وحسین کنعانی زادگان بازیکنان پرسپولیس فصل گذشته در ملوان بازی می‌کردند.آنها با پایان خدمتشان به پرسپولیس بازمی‌گردند.

به هرحال در صورتی که پرسپولیس نتواند بازیکنان مدنظر برانکو را جذب کند آن وقت به سراغ اولویت‌های بعدی سرمربی کروات می‌رود.

One Response to لیست خرید برانکو برای پرسپولیس در نقل و انتقالات سال 95

  • خیلیاش نمیان هههههههههههههههههههههههههههععهههههههههعخههههههههههههه‍

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها