می‌خواستند به زور کاپیتانی تیم ملی را از من بگیرند / کعبی: دلال‌ها تیم‌های لیگ برتری را می‌بندند/ چون با آنها ارتباط ندارم بازی نمی‌کنم

مدافع – هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد دلال‌ها تیم‌های لیگ برتری را می‌بندند.

حسین کعبی به دلیل قهرمانی لسترسیتی و استقلال خوزستان میهمان سوم برنامه نود دوشنبه شب بود.

حسین کعبی در مورد حضورش در لسترسیتی گفت: من نیم‌فصل در پرسپولیس حضور داشتم و با توافق مسئولان به انگلیس ترانسفر شدم. البته به‌دلیل دیر صادر شدن آی تی سی پنج بازی اول را از دست دادم.

وی ادامه داد: در دوران حضورم در این تیم مربیان زیادی عوض شدند که مربی اول اعتقاد زیادی به من داشت.

کعبی در مورد روزهای اولش در فوتبال گفت: در زمان ما بازیکنان بزرگی بازی می‌کردند که سرمان را جلوی‌شان بالا نمی‌گرفتیم.

وی با اشاره به نقش دلال‌ها در فوتبال ایران تصریح کرد: اکنون بیشتر تیم‌های ایران را دلال‌ها می‌بندند و همه این موضوع را می‌دانند. من اگر سیاست و رابطه با دلال‌ها داشتم اکنون بازی می‌کردم.

کعبی ادامه داد: یک دلال گفت فلانی 300 میلیون بدهد و بازی کند. این تیم لیگ برتری و شهرستانی است، اما به دلیل شکایت و اینگونه مسائل اسم این تیم را نمی‌آورم.

وی در مورد مشکلاتش در تیم ملی گفت: تورنمنتی در قطر من را از فوتبال محو کرد. عده‌ای نگران بالا رفتن تعداد بازی ملی من بودند و اجازه ندادند در تیم ملی بازی کنم.

کعبی با اشاره به مشکل کاپیتانی در زمان افشین قطبی تصریح کرد: در این دوره به زور قصد داشتند بازوبند کاپیتانی را از من بگیرند، اما من هیچ وقت زیر بار حرف زور نمی‌روم.

وی در پایان از حسین هدایتی بابت رفع مشکل مالیاتیش طلب کمک کرد و گفت: من به دلیل مشکلات مالیاتی چهار سال است که ممنوع‌الخروج هستم. 400 میلیون طلب مالیاتی دارم و از هدایتی می‌خواهم تا این مشکل را هر چه سریع‌تر حل کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها