مدیرکل بنیاد شهید قزوین: پیکر مطهر همسر شهید عباس بابایی چهارشنبه در تهران و پنج‌شنبه در قزوین تشییع و تدفین می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: همسر شهید عباس بابایی عصر امروز در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت و پیکر مطهر این همسر فداکار پنج‌شنبه ۶ خردادماه در قزوین تشییع و تدفین می‌شود.

غلامرضا حقایق‌پور در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار داشت: صدیقه حکمت همسر شهید عباس بابایی عصر امروز در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت.

وی بیان کرد: همسر خلبان شهید عباس بابایی که در بیمارستان نمازی شیراز بستری تحت عمل جراحی پیوند کبد قرار گرفته بود به سبب تشدید بیماری دار فانی را وداع گفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین تصریح کرد: پیکر مطهر این همسر فداکار و صبور، روز چهارشنبه 5 خرداد ماه در تهران و صبح پنج‌شنبه 6 خردادماه در قزوین تشییع و در جوار شهیدش به خاک سپرده خواهد شد.

حقایق‌پور خاطرنشان کرد: شهید عباس بابایی سرلشکر خلبان و معاون عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران 15 مرداد سال 66 به فیض شهادت نائل آمد، شهید بابایی که در سال 1329 در قزوین متولد و در هنگام شهادت 37 سال داشت.

وی گفت: مرحومه صدیقه حکمت در 28 سالگی همسرش شهید عباس بابایی را از دست داد و بعد از آن با یاد و نام شهید بابایی زندگی‌اش را با سه فرزندش ادامه داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها