علام زمانبندی رقابت‌های جام جهانی فوتسال  2016

زمانبندی مسابقات جام جهانی فوتسال در کلمبیا از سوی وب سایت رسمی فیفا منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس،به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ 24 تیم در 6 گروه از 20 شهریور لغایت 10 مهر 1395 مسابقات جام جهانی فوتسال 2016 به میزبانی کلمبیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گروه بندی و برنامه مسابقات به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: کلمبیا، پرتغال، ازبکستان و پاناما
گروه B: تایلند، روسیه، کوبا و مصر
گروه C: پاراگوئه، ایتالیا، ویتنام و گواتمالا
گروه D: اوکراین، برزیل، موزامبیک و استرالیا
گروه E: آرژانتین، قزاقستان، جزایر سلیمان و کاستاریکا
گروه F: ایران، اسپانیا، مراکش و آذربایجان

* مرحله گروهی:

20 شهریور 1395:
گروه B: کوبا – مصر / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه A: ازبکستان – پاناما / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه B: تایلند – روسیه / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه A: کلمبیا – پرتغال / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

21 شهریور 1395:
گروه D: موزامبیک – استرالیا / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه C: ویتنام – گواتمالا / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه D: اوکراین – برزیل / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه C: پاراگوئه – ایتالیا / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

22 شهریور 1395:
گروه E: جزایر سلیمان – کاستاریکا / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه F: مراکش – آذربایجان / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه E: آرژانتین – قزاقستان / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
گروه F: ایران – اسپانیا / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

23 شهریور 1395:
گروه A: پاناما – پرتغال / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه B: مصر – روسیه / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه A: کلمبیا – ازبکستان / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
گروه B: تایلند – کوبا / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

24 شهریور 1395:
گروه C: گواتمالا – ایتالیا / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه D: استرالیا – برزیل / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه C: پاراگوئه – ویتنام / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
گروه D: اوکراین – موزامبیک / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

25 شهریور 1395:
گروه E: کاستاریکا – قزاقستان / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه F: آذربایجان – اسپانیا / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه E: آرژانتین – جزایر سلیمان / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
گروه F: ایران – مراکش / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

26 شهریور 1395:
گروه B: مصر – تایلند / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه B: روسیه – کوبا / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه A: پاناما – کلمبیا / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
گروه A: پرتغال – ازبکستان / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

27 شهریور 1395:
گروه D: استرالیا – اوکراین / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه D: برزیل – موزامبیک / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه C: گواتمالا – پاراگوئه / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه C: ایتالیا – ویتنام / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)

28 شهریور 1395:
گروه E: کاستاریکا – آرژانتین / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه E: قزاقستان – جزایر سلیمان / ساعت 16:00 (06:30 به وقت تهران)
گروه F: آذربایجان – ایران / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)
گروه F: اسپانیا – مراکش / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)

* مرحله یک هشتم نهایی

30 شهریور 1395:
بازی 37: تیم اول گروه B – بهترین تیم سوم از گروه های A، C و D / ساعت 17:30 (08:00 به وقت تهران)
بازی 38: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

31 شهریور 1395:
بازی 39: تیم اول گروه D – بهترین تیم سوم از گروه های B، E و F / ساعت 17:30 (08:00 به وقت تهران)
بازی 40: تیم اول گروه F – تیم دوم گروه E / ساعت 17:30 (08:00 به وقت تهران)
بازی 41: تیم اول گروه A – بهترین تیم سوم از گروه های C، D و E / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)

1 مهر 1395:
بازی 42: تیم اول گروه C – بهترین تیم سوم گروه A، B و F / ساعت 20:00 (10:30 به وقت تهران)
بازی 43: تیم اول گروه E – بهترین تیم دوم گروه D / ساعت 17:30 (08:00 به وقت تهران)
بازی 44: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F / ساعت 17:30 (08:00 به وقت تهران)

* مرحله یک چهارم نهایی
3 مهر 1395:
بازی 45: برنده دیدار 38 – برنده دیدار 39 / ساعت 15:30 (06:00 به وقت تهران)
بازی 46: برنده دیدار 37 – برنده دیدار 40 / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)

4 مهر 1395:
بازی 47: برنده دیدار 43 – برنده دیدار 42 / ساعت 15:30 (06:00 به وقت تهران)
بازی 48: برنده دیدار 44 – برنده دیدار 41 / ساعت 18:00 (08:30 به وقت تهران)

* مرحله نیمه نهایی
6 مهر 1395:
بازی 49: برنده دیدار 45 – برنده دیدار 46 / ساعت 19:00 (09:30 به وقت تهران)
7 مهر 1395:
بازی 50: برنده دیدار 47 – برنده دیدار 48 / ساعت 19:00 (09:30 به وقت تهران)

10 مهر 1395 / دیدارهای نهایی:
دیدار رده بندی: بازنده دیدار 49 – بازنده دیدار 50 / ساعت 12:00 (02:30 به وقت تهران)
دیدار نهایی: برنده دیدار 49 – برنده دیدار 50 / ساعت 14:00 (04:30 به وقت تهران)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها