اخبار نقل‌وانتقالات پرسپولیس
معرفی چند بازیکن جدید به برانکو/ مهاجم جدید از تبریز می‌آید؟

مسئولان باشگاه پرسپولیس چند بازیکن جدید را در پست‌های مختلف به برانکو معرفی کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه پرسپولیس سخت در تلاشند بازیکنان مدنظر برانکو ایوانکوویچ را جذب کنند، اما در این میان نفراتی را نیز خودشان برای جایگزینی برخی نفرات تیم مدنظر دارند و در این مورد نیز با سرمربی کروات‌شان مدام مشورت می‌کنند. علی‌اکبر طاهری تقریباً هر روز با برانکو در تماس است و او را در جریان آخرین فعالیت‌های نقل‌وانتقالات باشگاه قرار می‌دهد.

* باشگاه پرسپولیس بعد از ناکامی در جذب کاوه رضایی در حال حاضر روی محمد ابراهیمی، مهاجم تیم گسترش فولاد زوم کرده و مذاکراتی نیز با مدیربرنامه‌های این بازیکن داشته است.

* سیامک کوروشی، مدافع تیم فوتبال نفت تهران نیز به لیست مدافعان مدنظر پرسپولیس اضافه شده است. البته در مورد این بازیکن برانکو نظر نهایی را خواهد داد.

* پرسپولیسی‌ها با مدیربرنامه‌های علی زینالی، هافبک تیم سایپا نیز مذاکراتی را داشته‌اند.

* وحید امیری برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس چند روزی را از مسئولان این باشگاه وقت خواسته است. این در حالی است که مدیربرنامه‌های این بازیکن در تلاش است وی را به لیگ ستارگان قطر انتقال دهد.

* پرسپولیسی‌ها از مهرداد محمدی خواسته‌اند شخصاً برای گرفتن رضایت‌نامه‌اش از باشگاه راه‌آهن اقدام کند. این بازیکن سه سال دیگر با تیم سقوط کرده راه‌آهن قرارداد دارد.

* علی‌اکبر طاهری عصر دیروز (سه‌شنبه) در تمرین تیم «ب» پرسپولیس حاضر شد تا صحبت‌هایی را در مورد این تیم با حسین عبدی داشته باشد. این احتمال وجود دارد که یکی دو بازیکن از این تیم با شروع تمرینات سرخپوشان در تمرین این تیم حاضر شوند تا در صورت تأیید برانکو به لیست تیم بزرگسالان پرسپولیس اضافه شوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها