لیگ قهرمانان آسیا 2016 / الجزیره – تراکتورسازی؛ شاگردان قلعه‌نویی به دنبال تداوم موفقیت

بختیار رحمانی و شجاخ خلیل زاده و مهدی شریفی و سروش رفیعی و شادی گل تیم تراکتورسازی
تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازی برگشت خود را مقابل الجزیره برگزار خواهد کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به فاصله یک هفته باید به مصاف تیمی برود که در تبریز آن را با 4 گل بدرقه کرده بود.

تراکتورسازی در دیدار رفت بردی را کسب کرد که حتی خوش‌بین‌ترین هوادار این تیم هم تصور رقم خوردن چنین نتیجه‌ای را نداشت. شاگردان امیر قلعه‌نویی در یک بازی حساب‌ شده در حالی مقابل حریف خود با نتیجه 4بر صفر به برتری دست یافتند که موقعیت‌های زیادی را نیز از دست دادند.

پیش از بازی رفت، اشاره کرده بودیم که تراکتورسازی با توجه به نتایجش در لیگ برتر به دنبال به دست آوردن اعتماد از دست رفته خود بود که برد مقابل الجزیره این اعتماد را به آنها بازگرداند. نگرانی قلعه‌نویی از بازی برگشت، غرور شاگردانش و تغییر سبک بازی الجزیره خواهد بود.

از طرفی الجزیره، برای اینکه دوباره به کوران مسابقات بازگردد و از شوک شکست سنگین بازی رفت خارج شود، بازی هجومی به نمایش خواهد گذاشت. این دیدار برای شاگردان قلعه‌نویی می‌تواند سکوی پرتابی برای صعود به مرحله بعد باشد. در صورتی که تراکتورسازی بتواند در دومین دیدار خورد امتیاز کامل بگیرد، در صدر جدول قرار می‌گیرد و شانس نخست صعود از گروهش خواهد بود. باید دید قلعه‌نویی می‌تواند تراکتور را در مسیر موفقیت لیگ قهرمانان آسیا قرار دهد یا از ریل خارج می‌شود.

به گزارش تسنیم، برنامه مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

سه‌شنبه 11 اسفند

گروه B

ذوب‌آهن اصفهان – لخویای قطر، ساعت 18:45، ورزشگاه فولادشهر

گروه A

النصر دوبی – سپاهان، ساعت 20، ورزشگاه اختصاصی النصر

چهارشنبه 12 اسفند

گروه C

الجزیره امارات – تراکتورسازی، ساعت 20، ورزشگاه اختصاصی الجزیره

6 Responses to بررسی و زمان بازی برگشت تراکتورسازی و الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا 2016

  • باسلام تراختوراین بازی رادرهرکجای دنیا ارایه دهد هیچ تیمی نمیتواندتراختوررا شکست دهد اقای قعله نوعی من نوشته بودم که تراختورروی زمین بهتربازی میکندتا روی هوا تراختورمیتواندبازی برگشت راباگلهای زیادبه پایان ببرد

  • سلام بازی تان واقعا خوب بود قله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها