احساس مزخرفی داریم!

کلوپ: خودم را به خاطر باخت مقابل من‌سیتی در خانه‌ حبس نمی‌کنم
سرمربی آلمانی لیورپول از باخت تیمش برابر منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه انگلیس به شدت ابراز نارضایتی و اعتراف کرد که احساس بسیار ناخوشایندی به او پس از این شکست دست داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال لیورپول بهترین فرصتش برای کسب جام در فصل جاری را با قبول شکست مقابل منچسترسیتی در ضربات پنالتی فینال جام اتحادیه انگلیس از دست داد. قرمزپوشان مرسی‌ساید که در پایان 90 دقیقه یک بر یک مساوی کرده بودند، در ضربات پنالتی 3 ضربه خود را به هدر دادند و با نتیجه 3 بر یک باختند.

کلوپ پس از بازی به اسکای اسپورتس گفت: من از پایانی که برای بازی رقم خورد، مأیوس شدم اما بسیاری از چیزهایی که دیدم هم مرا خوشحال کرد. اگرچه گل اول را دریافت کردیم اما هر کاری که می‌شد، انجام دادیم و یک گل هم زدیم. من‌سیتی چند ضدحمله داشت. ما هم به کمی شانس نیاز داشتیم. در برخی اوقات بیش از اندازه باز بازی می‌کردیم اما توانستیم به بازی برگردیم. چند موقعیت داشتیم اما با بدشانسی آنها را از دست دادیم و این هم یکی از راه‌های باختن در فینال است و در فینال‌ها اهمیتی ندارد که چگونه بازنده می‌شوید.

کلوپ ادامه داد: فکر نمی‌کنم با تمام توانایی‌مان بازی کرده باشیم، همینطور منچسترسیتی. نباید آنطور گل می‌خوردیم. همه می‌دانند که موقعیتی که منچسترسیتی داشت نباید به گل تبدیل می‌شد. حریف ما منچسترسیتی بود اما چیزهایی که من الان می‌گویم، نتیجه بازی را عوض نمی‌کند.

لیورپول پس فردا دوباره در آنفیلد و در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر میزبان منچسترسیتی خواهد بود و کلوپ اعتراف کرد که او با احساس یأس به مرسی ساید برمی‌گردد اما بازیکنانش هرچه سریعتر باید تجدید قوا کنند و برای میزبانی از قهرمان جدید جام اتحادیه انگلیس آماده شوند.

او اظهار داشت: ما بازی‌های زیادی در پیش داریم. آیا فکر می‌کنید که من به خانه‌ام می‌روم، در و پنجره‌ها را می‌بندم و چهار هفته خودم را حبس می‌کنم؟ شما باید یک باخت را حس کنید. نمی‌توانید بگویید مهم نیست. این وضعیت ماست. می‌دانید که امکان دارد زمین بخورید اما دوباره باید بایستید. فقط آدم‌های احمق روی زمین می‌مانند و منتظر شکست بعدی‌شان می‌مانند اما ما با توان توان‌مان رقابت را از سر می‌گیریم. شما باید شکست را احساس کنید. ما الان در وضعیت روانی خوبی قرار نداریم اما از فردا دوباره همه چیز می‌تواند عوض شود.

سرمربی پیشین دورتموند تأکید کرد: نگران نباشید. ما به کارمان ادامه می‌دهیم و بهتر از این خواهیم شد. کارمان را سخت کرده‌ایم و اوضاع‌مان همین است. اگر به همین روند به کارمان ادامه دهیم و سخت تلاش کنیم، می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. الان اما ما احساس مزخرفی داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها