قدردانی جبهه مستقلین واعتدالگرایان از مشارکت گسترده مردم در انتخابات
جبهه مسقلین واعتدالگرایان ایران با صدور بیانیه‌ای از مردم و مسئولین برگزار کننده انتخابات هفتم اسفندماه قدردانی کرد.
به گزارش نامه نیوز، در بخشی از این بیانیه آمده است:

جبهه مستقلین واعتدالگرایان ایران سپاس عمیق خود را از مشارکت حداکثری و هشیاری و کنش انتخاباتی همه مردم گرامی ایران اعلام می دارد، آنان که برای تامین حقوق همه جانبه خود بر ضرورت پیگیری قانونی آن پافشاری می‌کنند. ما از حضور گسترده و موثر همگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان تشکر و قدردانی می کنیم و از همه مسئولان، به ویژه ستاد انتخابات کشور،نیروی های امنیتی و انتظامی و دیگر عزیزانی که امنیت و آرامش برگزاری این انتخابات را تامین کردند، تا مردم شکوه حضور تاثیرگذار خود را به نمایش بگذارند،سپاسگزاریم.

در بخش دیگری ازاین بیانیه، آمده است: از دیگر برگزارکنندگان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،اعم از هیئت های نظارت و اجرایی تا مسئولان و کارگزاران شعب رای گیری درسراسر کشورکمال تشکر را داریم، که شرایط قانونی مناسب را برای ثبت این تجربه پرافتخار، در تاریخ تلاش برای مردم سالاری دینی در میهن عزیزمان ایران فراهم آوردند.

در پایان این بیانیه آمده است: برابر اطلاعاتی که بدست ما رسیده، کاندیداهای جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در اکثر حوزه ها بالاترین آرا راکسب کرده اند، که امیدواریم اصولگرایان واصلاح طلبان واقعیت های جامعه و رویکرد مردم به تفکر مستقل واعتدال را به عنوان جریان سوم بپذیرند و در رابطه باشکل گیری فراکسیون مستقلین واعتدالگرایان درمجلس دهم به عنوان فراکسیون اکثریت همراهی فرمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها