عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شد

آمل-عزت اله یوسفیان ملا برای چهارمین بارمتوالی با کسب بیشترین آرای مردم حوزه انتخابیه آمل روانه خانه ملت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عزت اله یوسفیان ملأ نماینده سه دوره مردم آمل در مجلس شورای اسلامی توانست بار دیگر با به دست آوردن رأی حداکثری مردم نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل در گفتگو با خبرنگار مهربابیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم انتخابات سالمی را برگزار کنیم، بیان داشت: خوشبختانه با هیچ تخلف انتخاباتی در آمل روبه‌رو نبودیم و در شهرستان آمل از ساعت‌های اولیه انتخابات در شعبه‌های اخذ رأی بسیار پرشور بوده و شهروندان آملی استقبال خوبی داشته‌اند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره تعداد شعبات اخذ رأی در این شهرستان گفت: ۳۴۸ شعبه اخذ رأی در شهرستان آمل داشتیم و توانستیم انتخابات سالم بانشاط را برگزار کنیم.

وی با اعلام اینکه دقایقی قبل شمارش آرا درآمد به پایان رسید، گفت: دکتر عزت اله یوسفیان ملأ با ۸۴ هزار و ۴۵۳ رأی نفر اول انتخابات آمل شد و برای چهارمین بار متوالی به بهارستان رفت، همچنین رضا حاجی پور و سید عبدالله حسینی به ترتیب با ۳۳ هزار و ۱۳۷ رأی و ۲۲ هزار و ۶۹۷ رأی دوم وسوم شدند.

24 Responses to نتیجه شمارش آرا انتخابات مجلس دهم در شهر آمل

 • فقط میگ
  م خاک برسرمردم آمل

  • مردم امل نشان دادن بيشتر تمايل به كانديدي شهري دارن ركورد ناطق هم شكسته شدً

  • خاک برسر تو جاهل …. ناسپاسی هم حد داره زنده باد دکتر عزت الله یوسفیان با عزت اقتدار باشید همیشه به کوری چشم دشمنان

  • خاک بر سر تو و امثال تو که با رای دادن به کاظمی دینان و اعتقاد به عبدالله حسینی ها و امثال اونها آمل را چند صد سال عقب انداختند و خاک آمل را به محمود آباد و نور و تهران هدیه کردند.

 • خاک ذلت بر سر عزت؛ مردم را فریفت با راه آهن و تعریض جاده هراز و یک هلی کپتر!

  • در جواب شما همشهری عزیز عقل یار خوشیست 88هزار نفر که همه نوع ادم از دکتر مهندس تا بی سواد نمی فهمند تو احمق نادان میفهمی اخه بی شعور خاک بر سرتان لیاقتتان مثل کاظمی دینانهاست نه مرد با صلابت مقتدر چون دکتر عزت الله یوسفیان امیر کبیر شهر امل

   • چقدر شما بی ادب هستید
    اون همشهری هم معلوم بود هوادار حسینی هست نه کاظمی دینان
    یوسفیان یا هر کس دیگه خدا کنه خودش مفسد اقتصادی نباشه که همه کارخانه دارها و پول دار ها طرفدارشن
    خدارو شکر حسینی نشد

   • با سلام و احترام بنده از بچه های امل هستم و ساکن تهران من به رای مردم احترام میذارم و انتخاب جناب اقای دکتر یوسفیان را برای چهارمین بار برای مجلس شورای اسلامی ایران تبریک عرض می نمایم به امید سربلندی ایران اسلامی و شهرستان امل انشاالله موفق و سربلند باشند

   • خیلی بی ادبی
    به ماندید های دیگه بی احترامی نکن

 • آملی مقیم تهران:به عقیده ورای هم احترام بگذاریم تبریک به مردم آمل

 • آملی مقیم تهران:به عقیده ورای هم احترام بگذاریم تبریک به مردم آمل

 • تازه خوبه که سد منگل وبیمارستان امام خمینی را کاظمی دینان زد بعد یوسفیان می گه کار منه

  • آره سد منگل که فقط اسمش رو بلد بود وکاری نکرد و بیمارستانی که آثاری از اون نبود به علفزار تبدیل شده بود از شاهکارهای کاظمی دینان بود

  • کاظمی دینام واقعا دینام.
   و با فقط پخش شکلات وبا اون لباس بسیجی ظاهر فریب تنها کاری که تو مجلس میکرد اذان میگفت
   بعد از چند سال هم که تو مجلس نوبتش تومجلس شد . نوبتشو به یک نفر دیگه داد
   یادم نمیره چند دوره قبل که رقیباش مهندس تورنگ و یک خانم دکتر سالار بود یکی از طرفدارهای ابلهش به نمایندگی از بقیه با لای یه درخت کنار مصلی رفته بود و تو اوج جمعیت شعار میداد نه دکتر نه مهندس سید رفته به مجلس . البته چوپون رفته به مجلس

 • با سلام و درود.همه باید به قانون و رای مردم احترام بگذاریم.بنده انتخاب مجدد جناب اقای دکتر یوسفیان ملا را نشان هوشمندی و درک بالای مردم فهیم و سرافراز آمل میدانم.برای داشتن شهری پیشرفته و توسعه یافته نماینده ای در حد آقای دکتر یوسفیان ملا که پتانسیل و توانمندی بسیار بالائی دارند نیاز میباشد……

 • این دوره از انتخابات با توجه به تعداد آرا ی زیاد مردم به نماینده مجلس آمل که نشانه وحدت واقتدارملی مردم در حوزه انتخابات می باشد وبا توجه به ثابت بودن دکتر یوسفیان در مجلس برای سومین بار پیاپی پیشرفتهای بیشتری را در عمران وابادی شهرستان آمل انتظار داریم. اسماعیلی کارشناس ارشد بهداشت محیط – لاریجان آمل

 • ضمن عرض سلام و خسته نباشی خدمت همه ی کاندیداهای محترم شهرستان آمل که بنابه دلائلی احساس تکلیف نمودند و شجاعت به خرج دادند و در رقابت انتخاباتی شرکت نمودند و این همه هزینه مالی ، روحی و شخصیتی را تقبل نمودند ، شجاعتی دیگر به خرج دهند و منابع مالی خویش را در این یک هفته ای که با تبلیغات سنگینی که از لحاظ چاپ بنر ، اعلامیه های رنگین ؛ در اختیار گرفتن مکان ستاد ، هزینه های اطعام دهی ، پول بنزین ماشینها ّهزینه پذیرایی مدعوین محترم ستادها راعلام نمایند تا مردم هم به عنوان امین آنها در جریان باشند .اگر خودشان تمکن مالی برای هزینه داشتند اعلام بفرمایند واگر از محبت دوستان وخیّرین برخوردار بودند نیز نشانی خیّرین محترم را اعلام بفرمایند تا با نزدیک شدن سال جدید دانش آموزان خانواده های ضیعف ، دختران دم بخت ؛ زنان سرپرست خانوار ،مردان آبرومندی که به دلائلی در زندان بسر می برند و از نظر هزینه و مخارج زندگی در مضیقه هستند و با سیلی صورت شان را سرخ نگه می دارند را شاد نمایند و در این فرصت باقی مانده با آنان همدردی و همدلی نمایند . به امید روزی که با مردم صادق باشیم .

 • باسلام و احترام به همه
  اول باید گفت که در فضای مجازی به هم احترام بگذاریم ، که این امر با توجه به اصالت و فرهنگ غنی ما ایرانیان ، به بی سواد بودن یا باسوادی مربوط نمیشود.
  دوم اینکه باید پرسید که آیا همه ما در صورت کسب همین سمت آدم خوب و مثبتی خواهیم بود؟
  سوم اینکه اگر کسی از هر جناحی منتخب مردم شد ، بقیه نیز می بایست به آن احترام گذاشته و برایش آرزوی توفیق نمایند و همچنین نماینده منتخب نیز فارغ از هر جناحی می بایست برای کل شهر ، خصوصاً رفع مشکلات موجود و زیربنایی با تخصیص بودجه بیش از تصویبی مجلس و دولت ، اقدام نماید و اگر پیرو برخی ثروتمندان شهر هست از داشته ها و توانایی آنها برای کل مردم شهر و به نفع همه گام بردارد.
  پیشرفت شهر ما فقط به کلنگ زدن مترو و پل و سد و فرودگاه نیست ، به صداقت و دلسوختن و تلاش بی وقفه البته با توجه به رفع برخی نیازهای شخصی در جهت ادامه روند صحیح این تلاشها می باشد.
  با سپاس

 • عالی بود

 • با سلام و احترام و تبریک به انتخاب اصلح توسط مردم شریف آمل . و آرزوی موفقیت برای نماینده محترم شهرمان

 • با سلام ،ان شاءالله آقای یوسفیان از کارهای خیری که انجام می دهد توبه کند…………،همیشه یادمان باش که تعهد در میان نباشد آخرت بر باد رفته است.

 • با سلام. دوستان یک سئوال : مگه طبق قانون میشه که یک نفر 4 بار متوالی نماینده بشه??

 • اقا سلام فروده.دگاه و مترو یک جوک جدیده.دولت هنوز برای طرحهای ناتمام 300هزار میلیارد کسری بودجه داره
  اقای عزیز رای حلجی پور سالم و بدون خرید بوده.از نظر همه باسوادهها حاجی پور نماینده اس

 • درود برایران درود بر آمل.مردم شریف منطقه لیتکو ،دشت سر و دابو ….آقای یوسفیان برای منطقه شما چه اقداماتی انجام داده ؟چه تغییراتی در 12سال گذشته در منطقه شما صورت گرفته؟بخدا قسم طایفه آملیا تحت هیچ عنوان دوس ندارن یه روستایی نماینده شهرشون بشه .آقای یوسفیان به تمام فاغ التحصیلان وعده اشتغال میده تا به حال چند نفر با معرفی آقای یوسفیان در ادارات مشغول به کار شدند؟هلوکپتر رو بخاطر بافت جغرافیایی شهر آمل(تصادف در محور هراز) به آمل دادن .
  نکته مهم:اطلاع دارین در تهران با اون ازدحام جمعیت چند کیلومتر مترو احداث گردیده؟70کیلومتر حال آقای یوسفیان بخاطر اخذ رای وعده های دروغین از جمله احداث مترو در محور هراز رو به مردم شریف و ولایتمدار آمل میده.
  مردم شریف و با فرهنگ آمل ،یقینا مطلع هستین ایران عزیزمان دومین کشور تولید کننده گاز در دنیاست . گاز رسانی در روستاها و احداث پل چهارو پنجم در آمل از اقدامات آقای یوسفیان نبوده ،از طرح های چندین سال قبل بوده که در سالهای اخیر انجام گرفته .آقای یوسفیان در این مدت 12 سال به کجا چنین شتابان که سال 94 روستاهای دشت سر گازرسانی گردیده …………… آقای یوسفیان فعلا به ظاهر با عدالت حضرت علی برخورد میکنین ولی باطن…فردا در قیامت باید جواب پس بدین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها