اصلاح‌طلبان در استان خوزستان با وجود تبلیغات و هیاهوی گسترده، با پایان یافتن شمارش آرا شکست سنگین و قاطعی را از مردم ولایتمدار این استان متحمل شدند.

به گزارش جیبامز و به نقل از فارس از خوزستان، با وجود هیاهوی گسترده متولیان جریان اصلاحات در خوزستان خوشبختانه مردم آگاه و موقعیت‌شناس استان خوزستان با قاطعیت به این جریان مرده «نه» بزرگ گفتند.

حضور گسترده مردم خوزستان در پای صندوق‌های رای، مثل همیشه حماسه‌ای تاریخی را رقم زد.

بعد از پایان شمارش آرا، آنچه که به‌دست آمد مهر تایید مجدد و قاطع مردم بر ادامه جریان ناب اصول‌گرایی برای خدمت بی‌منت و رفع مشکلات و کمبودها در استان است.

در این انتخابات در حوزه انتخابی آبادان، عامر کعبی اگر چه در لیست ائتلاف اصول‌گرایان حضور نداشت اما وی در همه مراحل انتخابات و حتی تبلیغات انتخاباتی خود را یک اصول‌گرا و متعهد به این جریان معرفی کرد.

کعبی جزو نامزدهای مورد حمایت جریان محسن رضایی است.

جلیل مختار دیگر منتخب مردم آبادان نیز به صراحت عنوان کرد: « بنده هر جریان فکری که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کند و بر اساس خطوط ترسیمی حضرت آقا گام بردارد را تقویت می‌کنم.»

در حوزه انتخابی شادگان حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد گزینه مورد حمایت ائتلاف اصول‌گرایان توانست با رای بالا جواز ورود به بهارستان را دریافت کند.

در حوزه ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندرامام نیز حبیب آغاجری (گزینه ائتلاف اصول گرایان»با رای بالا همراه با گلمرادی راهی مرحله دوم انتخابات شد.

در حوزه انتخابی رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان گزینه مورد حمایت ائتلاف اصول گرایان با قاطعیت و اکثریت آرا به مجلس راه یافت.

اما در شوشتر مردم این شهر نه بزرگی را به جریان اصلاحات گفتند و سهراب گیلانی(گزینه ائتلاف اصولگرایان) را با قاطعیت و اکثریت آرا انتخاب کردند.

در دزفول پاپی زاده گزینه ائتلاف اصول‌گرایان با رای بسیار بالا مجددا نماینده این شهر شد.

در اندیمشک نیز فریدون حسنوند استاندار سابق بوشهر در دولت دهم و گزینه ائتلاف اصولگرایان با رای بالا جواز ورود به بهارستان را دریافت کرد.

در دشت آزادگان نیز قاسم ساعدی گزینه مورد حمایت ائتلاف اصول گرایان با رای بالا به محلس راه یافت.

در اهواز نیز شبیب جویجری و سیدشکرخدا موسوی دو گزینه ائتلاف اصول گرایان توانستند راهی مرحله دوم شوند.

در حوزه انتخابی شوش نیز راضی نوری نماینده فعلی این شهر و گزینه ائتلاف اصولگرایان با قاطعیت و رای بالا توانست مجددا به مجلس راه یابد.

آنچه که مسلم است مردم خوزستان در این دوره بدنبال تغییرات با تاکید بر رویکرد اصول‌گرایی بودند و به این دلیل در اکثر مناطق شاهد انتخاب چهره‌های جدید بودیم.

در این دوره از از فعالیت مجلس شورای اسلامی قطعا باید رویکرد نمایندگان مبتنی بر پیگیری جدی‌تر و قاطع‌تر حقوق مردم همیشه در صحنه خوزستان باشد و در تامین مطالبات به حق مردم با هیچ احدی تسامح و تساهل نداشته باشند.

رویکرد مردم در این دوره پافشاری بر صیانت از اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی و لزوم رفع موانع اقتصادی و اشتغال در سطح استان خوزستان و عزت‌بخشی به نیروهای بومی و نخبگان استان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها