آث میلان در یک بازی پرگل و جذاب موفق شد با سه گل مقابل اینترمیلان به پیروزی برسد.

به گزارش جیبامز به نقل از نود، بازی های هفته بیست و دوم سری آ با برگزاری صد و شصت و چهارمین دربی دلامادونینا در ساعت ۲۳:۱۵ به اتمام رسید.

بازی دو رقیب سنتی سریع و هجومی آغاز شد و تیم اینتریلان که در این بازی میزبان بود می توانست در همان ابتدای کار پیش بیفتد اما ادر یک موقعیت مناسب را از دست داد. ادر در دقیقه ۹ در محوطه جریمه میلان متوقف شد و اعتقاد داشت که خطای پنالتی رخ داده اما داور در تصمیمی مشکوک به سود تیم مهمان خطا اعلام کرد.

بازی در ادامه تماشایی دنبال شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما این میلان بود که در دقیقه ۳۵ روی ضربه سر الکس موفق شد دروازه اینتر را باز کند تا نیمه نخست با همین تک گل به اتمام برسد.

اینتر برای جبران گل خورده نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و بازیکنان این تیم در دقیقه ۵۰ پس از سرنگونی ادر در محوطه جریمه توسط دوناروما اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند اما داور باز هم این اعتراضات را نادیده گرفت. این تصمیم داور با اعتراض شدید روبرتو مانچینی منجر شد که در نهایت باعث اخراجش از کنار زمین شد. تیم میزبان سرانجام در دقیقه ۷۰ پس از خطای الکس روی ایکاردی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ضربه ایکاردی که در دقیقه ۶۴ به بازی آمده بود به تیر دروازه برخورد کرد تا نتیجه بازی تغییری نکند.

تنها ۳ دقیقه بعد و در حالی که بازیکنان اینتر تمرکز خودشان را از دست داده بودند کارلوس باکا توانست گل دوم را برای میلان بثمر برساند. هنوز ۴ دقیقه از این گل نگذشته بود که نیاینگ موفق شد گل سوم را هم برای تیم میزبان بثمر برساند تا نیمکت این تیم از جمله میهایلوویچ غرق در شادی شوند. بازیکنان میلان که در این دقایق روحیه بسیار خوبی داشتند به دنبال گل چهارم و کسب یک پیروزی تاریخی بودند اما تلاش های آن ها به نتیجه نرسید تا دربی دلا مادونینا در نهایت با برتری قاطعانه شاگردان میهایلوویچ به پایان برسد.

میلان با این نتیجه در رده ششم جدول قرار گرفت و اینتر که هفته گذشته در کوپا ایتالیا مقابل یوونتوس شکست سنگینی را تجربه کرد در رده چهارم جای گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها