آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در انتخابات مجلس دهم در برخی از حوزه‌های انتخابیه قطعی شد.

ردیف حوزه انتخابیه تعداد کل آرای ماخوذه فرد(افراد) منتخب، گرایش سیاسی و میزان آرا توضیحات
1 قائنات و زیرکوه 87687 فرهاد فلاحتی(اصولگرا) با کسب 3012 رای
2 تویسرکان 54436 محمدمهدی مفتح(اصولگرا) با کسب 39623 رای
3 شهربابک 45066 علی اسدی(اصلاح طلب) با کسب 16956 رای
4 کلیبر 63480 ولی‌الله قلی‌زاده(اصولگرا) با کسب 36936 رای
5 نائین، خور، بیابانک 39529 عباسعلی پوربافرانی(مستقل) با کسب 11154
6 سیرجان و بردسیر 144701 شهباز حسن پور بیلگری(اعتدال‌گرا) با کسب 54 هزار و 970
7 اردستان 30075 سیدصادق طباطبایی‌نژاد(اصولگرا) با کسب 16 هزار و یکصد
8 دشتی و تنگستان 85016 سیدکمال‌الدین شهریاری(اصولگرا) با کسب 54 هزار و 208
9 دشت آزادگان و هویزه 68053 قاسم ساعدی(اصولگرا) با کسب 20 هزار و 643 رأی
10 زرند و کوهبنان 79589 حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب) با کسب 35 هزار و 693
11 گرمی 47803 سیدحمایت میرزاده(اصلاح طلب) با کسب 21 هزار و 399 رأی
12 مریوان و سروآباد 84925 منصور مرادی(مستقل) و امید کریمیان(اصلاح طلب) به ترتیب با کسب 15 هزار و 815 و 12 هزار و 819 به دور دوم کشیده شد
13        خرمشهر 60541    عبدالله سامری(مستقل) با کسب 19هزار و 318 رأی
14 بندرلنگه، بستک و پارسیان 124342  خالد زمزم‌نژاد(اصلاح طلب) و احمد جباری(اصولگرا) به ترتیب با کسب 29هزار و 977 رأی و 29هزار و 150 رأی به دور دوم کشیده شد
15 دامغان 49402 ابولفضل حسن بیگی(مستقل) با کسب 17244
16 بروجن 64182 خدیجه ربیعی فرادنبه(مستقل) و علی نادری فرد(مستقل) به ترتیب با 14642 و 10108 رای به دور دوم کشیده شد
17 ساوه و زرندیه 122624 شهلا میرگلوبیات(اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل) به ترتیب با 23881 و 22762 رای به دور دوم کشیده شد
18 اقلید 55972 سیدحسین افضلی(اصلاح طلب) با کسب 20883 رای
19 بیجار 48654 حمداله کریمی(مستقل) با کسب 15919 رای
20 قروه و دهگلان 97025 علی محمد مرادی(مستقل) با کسب 39302 رای
21 مرند و جلفا 158324 کریم شافعی(اصلاح طلب) و محمد حسن نژاد(اصولگرا) به ترتیب با کسب 29672 و 29063 رای به دور دوم کشیده شد
22 بهار و کبودرآهنگ 142366 محمد علی پورمختار(اصولگرا) با کسب 39725رای
23 آستانه اشرفیه 54574 محمد حسین قربانی(اصولگرا) با کسب 19311 رای
24 طوالش،رضوانشهر و ماسال 182594 محمود شکری(اصولگرا) با کسب 48886
25 رزن 63820 حسن لطفی(اصلاح طلب) و عطااله سلطانی صبور(اصولگرا) به ترتیب با کسب 15013 و 14899 رای به دور دوم کشیده شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها