سرمربی ذوب آهن اعلام کرد مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا باید تمرکز بسیار بالایی داشته باشند.

به گزارش جیبامز و به نقل از ایسنا ، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر لخویا اظها‌ر کرد: شروع بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا شروع خوبی بود. توانستیم بازی مهمی را در قطر پیروز شویم ولی این پیروزی تضمینی برای برد در بازی فردا نخواهد بود. باید با تمرکز در این دیدار ظاهر شویم.

وی با بیان این که لخویا تیم حر‌فه‌ای است، تصریح کرد: به لحاظ روحی – روانی در شرایط خوبی به سر می‌بریم و امیدوارم که هو‌اد‌ا‌ران در بازی فردا ما را تنها نگذارند تا بتوانیم تیم خوب لخویا را شکست دهیم. تیم ذوب آهن، تیمی به معنای واقعی است که برای بازیکنان هیچ تفاوتی ندارد که چه کسی گل بزند. ما با هم دفاع و حمله می‌کنیم.

گل محمدی با اشاره به این که لخویا تیمی شناخته شده در آسیا است، توضیح داد: نباید جلوی این تیم اشتباه کنیم و مراقب باشیم که شانسی در ضربات ایستگاهی به این تیم ندهیم.

او با اشاره به بازیکنان جوان تیمش ا‌ضافه‌ کرد‌: تیمی جوان داریم که 9 نفر از آنها برای اولین بار است که تجربه بین‌المللی را پیدا می‌کنند به همین دلیل در این تورنمنت بیشتر هدف ما کسب تجربه است و این که شناخت پیدا کنیم که اگر هم با صعود توام باشد موفقیت بزرگی برای ما خواهد بود.

سرمربی ذوب آهن در واکنش به این که بعد از برد برابر لخویا در بازی رفت از شما به عنوان نایب قهرمان آسیا نام بردند که دوباره به آسیا باز گشته است، آیا نگرانی نسبت به این امر دارید که استرسی بر تیم شما تحمیل کند، توضیح داد: نگرانی در این‌باره ندارم. بازیکنان به خوبی هیجانات خودشان را کنترل می‌کنند و این هیجانات را در جهت مثبت به کار می‌گیرند.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که شانس کدام تیم‌ها را برای صعود بیشتر می دانید، ا‌دا‌مه‌ داد: در حال‌ حاضر نمی‌توان پیش‌بینی کرد. سال گذشته تیم لخویا در دو بازی ابتدای یک امتیاز گرفت ولی در نهایت توانست به عنوان تیم اول صعود کند. در این دوره بازی بنیادکار و النصر را دیدم که آنها نیز تیم‌های خوبی بودند. پیش‌بینی فعلا در این شرایط زود است.

او در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: نمی‌دانم فردا لخویا با چه استراتژی پا به میدان خواهد گذاشت. چیزی که اهمیت دارد این است که باید بدون اشتباه ظاهر شویم و به حریف اجازه عرض اندام ندهیم. نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم چون سبب می‌شود امتیاز آن دیدار را از دست بدهیم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص سیستم چرخشی در پست د‌ر‌وازه‌بانی نیز خاطر‌ نشان کرد: بنده اعتقادی به سیستم چرخشی مخصوصا در بحث د‌ر‌وازه‌بانی ندارم و به اعتقاد من این سیستم در ایران جواب نمی‌دهد.

رجب زاده، مهاجم این تیم نیز گفت: ابتدا در مورد لخویا شناختی نداشتم. تنها می‌دانم که این تیم از بازیکنان بزرگی برخوردار هستند. می‌دانیم که فردا بازی سختی داریم ولی ما امیدوار به بازی فردا هستیم.

وی با بیان این که با پیروزی در بازی فردا راه صعود را هموار خواهیم کرد، ا‌دا‌مه‌ داد: با انگیزه دو برابر از بازی اول در این دیدار حاضر خواهیم شد. می‌دانیم که نباید غفلت کنیم زیرا بازی را از دست خواهیم داد.

رجب زاده تصریح کرد: تیم‌ها هم اکنون از هم شناخت بهتری پیدا کرده‌اند و قطعا بازی فردا سنگین‌تر از بازی رفت خواهد بود.

او در پایان خاطر‌ نشان کرد: معمولا بازی‌های آسیا در فولادشهر پر از هو‌اد‌ا‌ران می‌شود، در اصفهان معمولا هو‌اد‌ا‌ران سپاهان برای تشویق ذوب آهن حضور پیدا می‌کنند و بالعکس و امیدوارم که در بازی فردا نیز حضور تمامی هو‌اد‌ا‌ران باعث دلگرمی تیم ما شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها