رئیس ستاد انتخابات استان تهران: نتایج شهرستان‌های استان تهران امروز اعلام می‌شود.

سیدشهاب‌الدین چاوشی گفت: گزارش‌های اولیه حاکی است حضور مردم استان تهران در انتخابات این دوره از افزایش 32 درصدی برخوردار است.
به گزارش نامه نیوز، سیدشهاب‌الدین چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران و معاون سیاسی استانداری در گفت‌وگویی اظهارداشت: شکوه حضور مردم در خلق حماسه سیاسی 7 اسفندماه در تاریخ میهن اسلامی ماندگار خواهد شد که این حضور حماسی را به رهبری معظم انقلاب و مردم ایران به خصوص استان تهران تبریک می‌گویم و خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم.

وی مشارکت مردم استان تهران را نسبت به دوره‌ گذشته مجلس شورای اسلامی قابل توجه دانست و خاطرنشان کرد: گزارش‌های اولیه حاکی است حضور مردم استان تهران در انتخابات این دوره از افزایش 32 درصدی برخوردار است.

چاوشی با بیان اینکه شمارش انتخابات مجلس خبرگان حوزه انتخابیه استان تهران با مرکزیت فرمانداری تهران آغاز شده است، خاطرنشان کرد: تعداد هزار صندوق خبرگان شمارش شده و پس از نهایی شدن صورت جلسات آن توسط هیأت اجرایی و نظارت از طرف ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران تصریح کرد: نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با توجه به گستردگی حضور مردم و بالا بودن تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گمان می‌رود تا سه روز آینده طول بکشد.

وی ادامه داد: به محض اینکه شمارش آراء در حوزه انتخابیه شهرستان‌های استان تهران به جمع‌بندی نهایی و تأیید هیأت‌های اجرایی و نظارت برسد نتایج آن اعلام خواهد شد و به احتمال قوی نتایج شمارش آراء مجلس شورای اسلامی در اکثر شهرستان‌ها و خبرگان در سطح استان تا پایان امروز مشخص خواهد شد.

چاوشی از تلاش موثر و شبانه‌روزی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات قدردانی کرد و اظهار داشت: همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در سطح استان اعم از هیأت‌های اجرایی، و نظارت و اعضای شعب و ستاد امنیت استان، دستگاه‌های امنیتی انتظامی و اطلاعاتی و فرمانداران و بخشداران و بازرسان در خلق این حماسه بزرگ زمینه‌های لازم را فراهم کردند و از آنان تشکر می‌کنیم.

One Response to زمان اعلام قطعی نتایج انتخابات مجلس دهم در استان تهران

  • واقعا خسته نباشید
    امیدوارم نماینگان شایسته انتخاب مردم باشند و قدر دان این همه لطف مردم باشند
    چرا که بدون مردم هیچ حکومتی پابر جا نبوده
    مردم شریف ایران لایق بهترینها هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها