مجلس دهم چه زمانی آغاز به کار می کند؟
خبرگزاری میزان- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که خانه ملت هفته جاری روند کاری خود را در پیش می‌گیرد، گفت: جلسات علنی و کمیسیون‌های تخصصی از روز دوشنبه 10 اسفند تا چهارشنبه 26 اسفندماه 94 تشکیل می‌شوند.
مجلس تا 26 اسفند جلسه علنی دارد/ 8 خرداد 95مجلس دهم آغاز به کار می کندبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،ضرغام صادقی با بیان این که فصل انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پایان یافت، اظهار داشت: اولین جلسه علنی مجلس نهم پس از تعطیلات سه هفته‌ای روز دوشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

وی درمورد جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس تصریح کرد: جلسات کمیسیون های تخصصی برای بررسی و ارائه گزارش لوایح برنامه توسعه ششم توسعه و بودجه سال 95 و دیگر دستورهای کاری تا پایان سال برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین کمیسیون‌های تلفیق برنامه ششم توسعه و بودجه سالانه تا پایان سال برپا خواهند بود و این کمیسیون‌ها باید گزارش‌های را به کمیسیون‌های مربوطه ارسال کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس یادآور شد: مجلس نهم تا هفتم خرداد برقرار است و بعد از آن مجلس دهم تشکیل می شود.

صادقی با بیان این که هفته جاری روند طبیعی مجلس از سر گرفته می شود، اظهار داشت: اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به احتمال زیاد ظهر دوشنبه نشستی برای برنامه ریزی جلسات علنی خواهند داشت.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در خصوص ارائه گزارش عملکرد کمیسیون های تخصصی در مجلس نهم گفت: هنوز زمانی برای ارائه گزارش جمع بندی کمیسیون های تعیین نشده است اما این کار تا پایان عمر مجلس نهم انجام می شود.

مجلس شورای اسلامی از 14 بهمن ماه برای فعالیت های انتخاباتی به مدت سه هفته تعطیل بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها