اطلاعیه شماره ۸۶ ستاد انتخابات کشور /آشوری تازیانی در مجلس ابقا شد / ستاد انتخابات نتایج ۱۳ حوزه انتخابیه را اعلام کرد

ستاد انتخابات کشور طی اطلاعیه شماره ۸۶ نتایج انتخابات در ۱۳ حوزه انتخابیه را اعلام کرد

به گزارش تسنیم، ستاد انتخابات کشور، براساس اطلاعیه شماره 86 اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا صحیح در حوزه انتخابیه شدند اعلام کرد که به شرح ذیل می‌باشند:

در حوزه انتخابیه سنندج ،دیواندره و کامیاران از مجموع 212164 آرا صحیح سید مهدی فرشادان با کسب 54472 رای به مجلس راهیافت و سید حسن علوی با کسب 48695 رای و سالار مرادی با کسب 25496 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه بناب از مجموع 74688 آرای صحیح ضیاءاله اعزازی ملکی با کسب 26383 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع 117480 آرای صحیح علی رستمیان با کسب 48440 رای به مجلس راه یافت

در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک از مجموع 332488 آرای ماخوذه صحیح داود محمدی با کسب 107991 رای و خانم سیده حمیده زرآبادی با کسب 107391 رای به مجلس راه یافتند

در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین از مجموع 275722 آرای ماخوذه صحیح صدیف بدری با کسب 87784 رای و رضا کریمی با کسب 55511 رای به مجلس راه یافتند.

محمد فیض زنگیر با کسب 62457 رای و سید کاظم موسوی با کسب رای 86839 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از مجموع 65963 آرای ماخوذه صحیح، سید احمد رسولی‌نژاد با کسب 12750 رای و قاسم میرزایی نیکو با کسب 10259 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه چناران و بینالود از مجموع 121425 آرای ماخوذه صحیح محمد دهقانی نقندر با کسب 39062 رای و علی‌اصغر کدیور با کسب 22921 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان از مجموع 234230 آرای ماخوذه صحیح حسن نوروزی با کسب 48841 رای، ابراهیم نکو با کسب 33311 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه علی آباد اسداله قره خانی آلوستانی از مجموع 85476 آرای صحیح با کسب 44559 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه درود و ازنا از مجموع 118288 آرای ماخوذه حسین گودرزی با کسب 20994 رای و ابرمجید کیانپور با کسب 20574 رای به مرحله دوم راه یافتند

در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب از مجموع 265288 آرای صحیح علی اکبر کریمی با کسب 103234 رای به مجلس راه یافت و محمد حسن آصفری با کسب 59028 رای و سید مهدی مقدسی با کسب 54546 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان علیرضا سلیمی از مجموع 43141 آرای صحیح با کسب 11470 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد سید مصطفی ذوالقدر از مجموع 227061 آرای صحیح با کسب 75175 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی زاده هاشمی از مجموع 135417 آرای صحیح با کسب 36743 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه بندعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر از مجموع 362042 آرای ماخوذه صحیح حسین هاشمی تختی نژاد با کسب 177826 رای و احمد مرادی با کسب 136935 رای و محمد آشوری تازیانی با کسب 127369 رای به مجلس راه یافتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها