داورزنی: کارهای عقب افتاده زیادی در والیبال داریم

رئیس فدراسیون والیبال، گفت: امیدوارم 4 سال دیگر کارنامه بهتری در فدراسیون والیبال داشته باشیم ولی از طرفی هم امیدوارم که در دوره بعدی دیگر در انتخابات نباشم.

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا داورزنی از امروز به مدت ٤ سال دیگر رییس فدراسیون والیبال باقی ماند تا مانند محمدرضا یزدانی خرم، رییس سابق مدیریت پایدار و با ثباتی داشته باشد. داورزنی بعد از ابقا در پست خود و کسب ٤١ رای از ٤٢ رای مجمع انتخاباتی گفت: از اعتماد مجدد اعضا به خودم سپاسگزارم. امیدوارم بتوانیم با همکاری یکدیگر روزهای بهتری را برای والیبال رقم بزنیم و به اهداف پیش روی خود مثل رسیدن به المپیک و کسب سکوهای المپیک دست پیدا کنیم. همچنین باقی ماندن در بین تیم‌های برتر دنیا از دیگر اهداف مهم ماست. توسعه و پیشرفت والیبال بانوان و والیبال ساحلی از دیگر برنامه‌های ما در ٤ سال آینده است.

داورزنی در مورد کسب ٤١ رای از ٤٢ رای ممکن گفت: این لطف دوستان در مجمع بوده است. موفقیت‌های والیبال حاصل زحمات همه ارکان این رشته بوده است. تنها هدف باقی مانده تیم ملی و فدراسیون والیبال رسیدن به المپیک است. اگر والیبال ایران به جایگاه فعلی رسیده به خاطر ثبات و عقاید همه ارکان والیبال ایران بوده است. خوشبختانه دوستان هم به من مجددا رای اعتماد دادند تا باز هم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. ما کارهای عقب‌افتاده زیادی داریم که باید انجام دهیم. ما در والیبال ساحلی در ابتدای راه هستیم. برنامه‌های زیادی داریم که باید محقق شوند من روزهای خوبی را پیش روی والیبال ایران می‌بینم و همه مصمم هستیم که با همدلی سکوهای مختلف را فتح کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها