محمد خاکپور در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال امید ایران مقابل امید ژاپن، اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم خیلی سخت خواهد بود و به نوعی مرگ و زندگی است چرا که تیم بازنده باید به خانه بازگردد و تیم برنده به مسابقات ادامه دهد.

وی افزود: ژاپن یکی از قدرت‌های فوتبال آسیاست که 23 بازیکن نزدیک به هم دارد و فرقی نمی‌کند که کدام بازیکنش در زمین به میدان برود؛ چراکه بازیکن شاخصی ندارد و به معنای واقعی فوتبال ژاپنی‌ها نشأت گرفته از فرهنگشان است. آنها برای رسیدن به خواسته‌های‌شان تلاش می‌کنند و برنامه دارند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران با اشاره به وضعیت تیم امید خاطرنشان کرد: ما بازیکنانی داریم که در هر لحظه از بازی می‌توانند نتیجه را تغییر دهند که ژاپنی‌ها می‌توانند از این حیث محروم باشند. بازی فردا برای هر دو تیم پر استرس خواهد بود. بازیکنان دو تیم جوان هستند و بازی‌های حذفی برای آنها پراسترس خواهد بود. هر تیمی که در 90 دقیقه یا 120 دقیقه تمرکز داشته باشد، برنده است اما اگر تیمی اشتباه کند بازنده خواهد بود.

خاکپور درخصوص اینکه چه شناختی از تیم ژاپن دارد، عنوان کرد: ما بازی‌های این تیم را دیده و‌ آنالیز کرده‌ایم. آنها ستاره آنچنانی ندارند و همان‌طور که گفتم 23 بازیکن شبیه به هم دارند. امیدواریم که در بازی فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. بچه‌های ما همه تلاششان را خواهند کرد و از همه توانایی‌های‌شان برای شکست دادن ژاپن استفاده می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها