کره جنوبی بازی برده را باخت؛ ژاپنی ها قهرمان فوتبال زیر 23 سال آسیا شدند

تیم فوتبال زیر 23 سال ژاپن در دیدار نهایی رقابت های قهرمانی آسیا در حالی که 2 بر صفر از کره جنوبی عقب بود، در نهایت با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست داد و قهرمان شد.

در دیدار نهایی رقابت های قهرمانی فوتبال زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک ریو 2016، تیم فوتبال کره جنوبی ابتدا توانست در دقایق20 و 47 از سوی کوآنگ چونگ هوون و جین سوئگ اون، به گل برسد و از حریف قدرتمند خود جلو بیافتد، اما تیم ژاپن در نیمه دوم نتیجه بازی را تغییر داد و در دقایق 67، 68 و 81 سه گل متوالی به ثمر رساند و قهرمان آسیا شد.
گل های ژاپن در این دیدار را تاکوما آسانو (2 گل) و شینایی یاجیما به ثمر رساندند.
در این دوره از رقابت ها که در دوحه قطر برگزار شد، تیم فوتبال عراق در مکان سوم ایستاد و به همراه کره جنوبی و ژاپن سهمیه بازی های المپیک ریو 2016 برزیل را بدست آورد. تیم قطر میزبان نیز در رده چهارم ایستاد.
تیم فوتبال امید ایران نیز که در این دوره از رقابت ها حضور داشت، در مرحله یک هشتم نهایی در حالی که در 90 دقیقه بازی به تساوی بدون گل برابر ژاپن دست یافته بود، در دقایق اضافی 3 گل دریافت کرد و از گردونه رقابت های انتخابی المپیک حذف شد تا انتظار ایرانیان برای حضور در بازی های فوتبال المپیک 44 ساله شود.

One Response to نتیجه بازی امید کره جنوبی و ژاپن در فینال انتخابی المپیک 2016 ریو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها