ماندن در جمع تیم‌های برتر دنیا جزو اهداف اصلی ما است

داورزنی: امیدوارم در دوره بعدی دیگر در انتخابات نباشم/ مطمئنم اهداف‌مان محقق می‌شود
رئیس فدراسیون والیبال، گفت: امیدوارم ۴ سال دیگر کارنامه بهتری در فدراسیون والیبال داشته باشیم ولی از طرفی هم امیدوارم که در دوره بعدی دیگر در انتخابات نباشم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: از اعتماد مجدد اعضا به خودم سپاسگزارم. امیدوارم بتوانیم با همکاری یکدیگر روزهای بهتری را برای والیبال رقم بزنیم و به اهداف پیش روی خود مثل رسیدن به المپیک و کسب سکوهای المپیک دست پیدا کنیم. همچنین باقی ماندن در بین تیم‌های برتر دنیا از دیگر اهداف مهم ماست.

داورزنی ادامه داد: امیدوارم 4 سال دیگر کارنامه بهتری در فدراسیون والیبال داشته باشیم ولی امیدوارم که در دوره بعدی دیگر در انتخابات نباشم. توسعه و پیشرفت والیبال بانوان و والیبال ساحلی از دیگر رئوس برنامه‌های ما در 4 سال آینده است.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: شرایط کار و هماهنگ کردن امور در فدراسیون و همچنین ایجاد تعامل منطقی بین کشورهای دنیا و جلب حمایت ارگان‌های دولتی کار بسیار سختی است. همچنین برای باقی ماندن در بین تیم‌های برتر دنیا نیاز به کار بیشتری داریم.

وی افزود:‌ والیبال به ورزشی تبدیل شده که در خانواده‌ها و در فرهنگ مردم حضور دارد ولی تبدیل شدن به یک سنبل در جامعه کار سختی است و کارهای سخت‌تری را نیز پیش رو داریم ولی من مطمئن هستم که اهداف ما محقق خواهد شد.

داورزنی در مورد کسب 41 رای از 42 رای ممکن گفت: این لطف دوستان در مجمع بوده است. موفقیت‌های والیبال حاصل زحمات همه ارکان این رشته بوده است. تنها هدف باقی مانده تیم ملی و فدراسیون والیبال رسیدن به المپیک است. اگر والیبال ایران به جایگاه فعلی رسیده به خاطر ثبات و عقاید همه ارکان والیبال ایران بوده است. خوشبختانه دوستان هم به من مجددا رای اعتماد دادند تا باز هم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

وی ادامه داد: ما کارهای عقب‌افتاده زیادی داریم که باید انجام دهیم. ما در والیبال ساحلی در ابتدای راه هستیم. برنامه‌های زیادی داریم که باید محقق شوند من روزهای خوبی را پیش روی والیبال ایران می‌بینم و همه مصمم هستیم که با همدلی سکوهای مختلف را فتح کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: پیام این 41 رأی وفاق در والیبال و رضایت مردم از برنامه‌های ما بود. آنها احساس کردند که با برنامه‌های ما به آرزو‌های خود می‌رسند. امیدوارم با عملکرد خوب خود پاسخ مناسبی به آنها بدهیم و به عنوان تنها رشته تیمی که امید زیادی به کسب سهمیه المپیک داریم به این رویداد مهم برسیم.

داورزنی در مورد ادامه کار ارکان فدراسیون والیبال گفت: ارکان اصلی فدراسیون به کار خود ادامه خواهند داد اما در مورد ترکیب کمیته‌های مختلف باید بازنگری کنیم و به جمع‌بندی برسیم. شاید در آنها تغییراتی ایجاد شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها