خاکپور: از لحاظ روحی بازیکنان آماده مسابقه با چین هستند/ تلاش‌مان را برای صعود به عنوان صدرنشین می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: بازیکنان را از لحاظ روحی برای بازی با چین آماده کردیم و در حال حاضر همه برای دیدار مقابل چین آماده هستیم.

محمد خاکپور در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به قطر در مورد شرایط روحی تیم ملی امید در آستانه دیدار مقابل چین گفت: بعد از باخت بدی که مقابل قطر متحمل شدیم بازیکنان را کم کم از لحاظ ذهنی برای بازی با چین آمده کردیم مسابقه فردا بسیار سنگین است چرا که چین همه چیز را از دست رفته می‌بیند و نمی‌خواهد بدون امتیاز به خانه بازگردد. انگیزه آنها می‌تواند کار را برای ما سخت کند.

وی افزود: از لحاظ بدنی و ذهنی خودمان را آماده کردیم تا با یک بازی منطقی و به دور از احساس نتیجه لازم را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی امید در رابطه با اینکه صعود به عنوان صدرنشین چقدر برایش اهمیت دارد گفت: در حال حاضر برایمان صعود به مرحله بعدی بسیار مهم است و به دنبال کسب 3 امتیاز بازی هستیم. حریفان دیگری که در گروه مقابل ما قرار دارند همه از تیم‌های خوب مسابقات هستند و زیاد فرقی نمی کند که با تیم اول یا دوم بازی می‌کنیم ما تلاش می‌کنیم تا به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در رابطه با فشردگی مسابقات و اینکه آیا این مسئله تیم را دچار مشکل نمی‌کند، گفت: قطعا این نگرانی در کادر فنی وجود دارد اگر دقت کرده باشید ما روز شنبه برای اعزام به مسابقات سفرمان را آغاز کردیم و یک روز قبل از آن مسابقات لیگ برگزار می‌شد. مسابقات انتخابی هم هر سه روز یکبار برگزار می‌شود این مسئله نیازمند آمادگی بالای بدنی بازیکنان است تا خسته نشوند. ما 23 بازیکن با کیفیت و نزدیک به هم داریم و از همه آن‌ها می توانیم در پست‌های مختلف استفاده کنیم و با تقسیم انرژی آماده بازی‌ها شویم. هر بازیکنی که به زمین برود آمادگی لازم برای ارائه یک نمایش خوب را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها