سرمربی و باشگاه اینتر عذرخواهی سرمربی ناپولی را قبول و اعلام کردند این موضوع را پیگیری نمی‌کنند.

به گزارش سایت جیبامز به نقل از ایسنا ، در دقایق پایانی بازی اینتر برابر ناپولی در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، سرمربیان دو تیم به شدت با هم درگیری لفظی پیدا کردند که بازتاب زیادی در رسانه های اروپایی و ایتالیایی داشت.

روبرتو مانچینی، سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از پایان بازی به شدت از سرمربی ناپولی انتقاد کرد. او گفت که مائوریتسیو ساری، همتایش در ناپولی الفاظ بسیار زشتی خطاب به او به کار برده است و اگر این مربی در لیگ جزیره بود، برای همیشه محروم می شد.

سرمربی ناپولی هم در نشست خبری بعد از بازی به اشتباهش اعتراف کرد و رسما از سرمربی اینتر و این باشگاه ایتالیایی عذرخواهی کرد و از آنها خواست که به این موضوع پایان دهند.

باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای عذرخواهی سرمربی ناپولی را قبول و اعلام کرد از این مربی شکایتی نخواهد داشت. در این بیانیه آمده است: «باشگاه اینتر حمایت کاملش را روبرتو مانچینی، سرمربی تیم اعلام می دارد. به تساوی حقوق اعتقاد داریم و چنین موضوعی از اصول بنیادین باشگاه است. به هر حال باید اعلام کنیم می‌خواهیم به موضوع سرمربی ناپولی پایان دهیم و عذرخواهی او را قبول می کنیم. هم باشگاه اینتر و هم روبرتو مانچینی، عذرخواهی ساری را قبول کردند و دیگر به این موضوع ادامه نمی دهیم و از رسانه ها هم می خواهیم که دیگر به چنین موضوعی نپردازند.

اینتر در این دیدار توانست با دو گل به پیروزی برسد و به نیمه نهایی راه پیدا کند. هر دو تیم ناپولی و اینتر از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در نیز سری A هم به شمار می آیند که البته ناپولی شرایط بهتری در جدول رده بندی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها