بازیکن عربستان: اطلاعات اشتباه کادرفنی باعث حذف ما شد

یکی بازیکنان عربستان که نخواست اسمش فاش شود اظهار داشت که اطلاعات اشتباه کادرفنی باعث حذف آنها شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، تیم ملی‌امید عربستان امشب در رقابت‌‌های مقدماتی راه‌یابی به المپیک ریو ۲۰۱۶ در قطر مقابل ژاپن قرار گرفت. در این دیدار ژاپن در دقایق پایانی دیدار ۲ بر یک از عربستان جلو بود و عربستان برای صعود باید بازی را مساوی می‌کرد اما بازیکنان عربستان عملکرد عجیبی داشتند زیرا توپ را نگه می‌داشتند و وقت‌ را تلف می‌کردند!

در این راستا یکی از بازیکنان عربستان که نخواست اسمش فاش شود در مصاحبه با روزنامه الریاض اظهار داشت: ما در دقایق پایانی که بازی با نتیجه ۲ بر یک دنبال می‌شد اطلاعات اشتباهی از سوی کادر فنی و سرپرست تیم دریافت کردیم، زیرا اعلام کردند که توپ را حفظ کنیم و وقت را تلف کنیم تا بازی با همین نتیجه تمام شود و ما با این نتیجه صعود می‌کنیم.

وی افزود: اما این اطلاعات بر خلاف قوانین AFC بود زیرا اگر دو تیم در امتیاز با هم مساوی باشند به بازی‌های رودرو توجه می‌شود و اگر بازی‌های رودرو مساوی باشد به گل‌های زده تیم‌ها در بازی‌های رودرو پرداخته می‌شود که با این نتیجه کره شمالی با ۵ گل زده به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود می‌کند و عربستان با ۴ گل و تایلند با ۳ گل در رده سوم و چهارم قرار می‌گیرند.

به گزارش فارس، از گروه B رقابت‌های راه‌یابی به المپیک ۲۰۱۶، عربستان و کره‌شمالی از لحاظ امتیاز و تفاضل گل مساوی شدند و به دلیل اینکه کره‌شمالی در دیدار رودررو با رقیبانش ۵ گل زده بود (۳ گل به عربستان و ۲ گل به تایلند) و عربستان ۴ گل زده بود (۳ گل به کره‌شمالی و یک گل به تایلند) کره شمالی جواز حضور در مرحله بعد را کسب کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها