یک روزنامه اماراتی مدعی شد که دلیل اصلی استعفای مدیر ورزشی باشگاه العربی قطر جواد نکونام، ستاره سابق تیم ملی ایران بوده است.

به گزارش سایت جیبامز به نقل از ایسنا ، چند روز پیش احمد مبارک آل شافی، مدیر باشگاه العربی قطر که نفوذ بسیار زیادی در لیگ ستارگان قطر دارد و مسئول نقل و انتقالات این باشگاه قطری به شمار می‌آید از فعالیت خود در باشگاه العربی استعفا کرد.

خبر استعفای آل شافی در رسانه‌های قطری و عربی بازتاب زیادی داشت و آنها اصلا انتظار چنین خبری را نداشتند حتی هواداران العربی هم از چنین استعفای شوکه شده بودند و دوست نداشتند که آل شافی از باشگاه محبوب آنها کنار برود.

گمانه زنی های زیادی درباره دلایل استعفای آل شافی وجود داشت. سایت البیان امارات در گزارشی به نقل از خبرنگار خود در قطر چند دلیل را برای استعفای مدیر ورزشی باشگاه العربی ذکر کرده است و جالب این که جواد نکونام یکی از دلایل اصلی آن است.

این روزنامه اماراتی درباره دلایل استعفای آل شافی نوشت: “نخستین دلیل استعفای آل شافی این بود که او دوست داشت پائولینیو، ستاره العربی در خط حمله را با ولادیمیر فایس و احمد عبدالمقصود، دو بازیکن لخویا معاوضه کند، اما جیان فرانکو زولا با پیشنهاد او مخالفت کرد و اجازه جدایی به پائولینیو را نداد. دلیل دوم و اصلی جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران بود چرا که زولا دوست دارد این بازیکن جذب شود اما آل شافی با این انتقال مخالف است”.

نکونام، ستاره سابق استقلال و کنونی سایپا در این چند روز اخیر به قطر سفر کرد تا مذاکرات خود را با باشگاه العربی شروع کند و در صورت توافق همبازی اشکان دژآگه در این تیم شود، اما او تا الان به این تیم قطری به توافق نرسیده و هنوز خبری رسمی درباره پیوستن و یا نپیوستن او به العربی به گوش نرسیده است، اما بعید به نظر می رسد که با وجود این اختلافاتی که وجود دارد این انتقال صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها