ژاوی جانشین مسی در بارسا را معرفی کرد

ستاره اسبق بارسلونا بازیکنی که قرار است در آینده جای خالی مسی را پر کند را معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ژاوی،ستاره اسبق بارسلونا که در حال حاضر در السد قطر بازی می کند در گفتگویی درباره جانشین مسی در بارسلونا صحبت کرد. اگرچه هنوز مسی تمام نشده و در اوج در تیمش بازی می کند، اما مطبوعات مدام افرادی را به عنوان جانشین این بازیکن نام می برند. البته بارسلونا باید از 2 یا 3 سال دیگر کم کم به فکر جانشین او باشد. ژاوی اما مدعی شده که باشگاه قبلا این کار را کرده است. ژاوی گفته در لاماسیا بازیکنی به نام «سونگ وو لی» حضور دارد که باشگاه به عنوان جانشین مسی روی او حساب باز کرده است. این بازیکن 18 ساله هم اکنون در تیم زیر 19 ساله های بارسا بازی می کند و انتظار می رود که در پایان فصل به تیم اصلی منتقل شود. ژاوی معتقد است این بازیکن کیفیت ویژه ای دارد و می تواند یکی از بهترین های دنیا شود: «یک یا دو سال دیگر او به تیم اصلی راه پیدا می کند.»

به نظر بارسلونا مدت زیادی است که روی این بازیکن سرمایه گذاری کرده و از رسیدنش به تیم زیر 19 ساله ها هم زمان زیادی نمی گذرد. این بازیکن پیش از این با شکستن یکی از رکوردهای مسی نشان داده که بازیکن خوبی است. او در 29 بازی برای تیم زیر 13 ساله ها 39 گل زده است.

One Response to جانشین لیونل مسی در تیم بارسلونا مشخص شد

  • 20 25 سال یکی مثل مسی پیدا بشه که با 40درصدانرژی همه رو مات ومتحیربکنه اقای ژاوی شاید اون اقا جانشین توباشه ولی جانشین مسی هرگز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آخرین اخبار سایر رسانه ها